Ojacanje zadnjih opruga?

Ojacanje zadnjih opruga?

Član
boleM je napisao(la):
skrabo jesil rijesio problem
posto i ja imam isti,stavljo nove opruge,prije godinu dana i opet neamlim isto,al ja imam jos jedan problem
posto mi je mekan zadnji kraj i pretezno jos imam nekog da sjedi pozadi,kad legne auto zadnji tockovi nestoje ravno i trose mi se gume sa unutrasnje strane
ja sam konto stavit te optizere,al otac kaze da nema od toga nista,kad ih metnes vozis se ko u traktorskj prikolici
al neznam sad sto je darko reko,za te male plave opruge bil one sta pomogle :icon_question:

I u mene su malo nagbuti tockovi zadnji,ali se tesko primjeti..A nisam rijesio bio sam odstutan sedmicu dana,sada idu lagani radovi :D
Ja cu uzeti druge amortizere azdnje i idu GTi opruge abd pa cemo vidjeti onda :cool:
 
Član
Ovo slobodno stavi i vozi ali na opruge koje nemaju rad na svim navojima nego su im gornji navoji polozeni jedan na drugi i nemaju funkciju u voznji.
 
Član
jesil sta rijesio
ja sam cuo da se mogu stavit opruge od pasata 3 i venta na golfove amortizere i da bude daleko tvrdji
a rodjak je na pasata 2 karavana stavio opruge od audia b4 i drze ga pravo dobro,malo su vece opruge pa je malo nazad podignut,al neki dan natovario 300kg cimenta i auto stoji kako stoji vrlo malo je lego nazad
al 300kg nije malo
a mene sad zanima dal su isti amortizeri u golfa 2 i pasata 2 pa da i ja stavim od audia opruge
 
Član
boleM je napisao(la):
jesil sta rijesio
ja sam cuo da se mogu stavit opruge od pasata 3 i venta na golfove amortizere i da bude daleko tvrdji
a rodjak je na pasata 2 karavana stavio opruge od audia b4 i drze ga pravo dobro,malo su vece opruge pa je malo nazad podignut,al neki dan natovario 300kg cimenta i auto stoji kako stoji vrlo malo je lego nazad
al 300kg nije malo
a mene sad zanima dal su isti amortizeri u golfa 2 i pasata 2 pa da i ja stavim od audia opruge

Uzeo ja monroine amortizere sa oprugama stavio auto na dizalicu kazu mi majstori da nije do amortizera i opruga nego da nekih gumica na mostu..evo obiljezio sam gdje dodju te gumice,a vidi se da su malo napukle isto kao kad ode nosac motora(vide se risevi)..pa cu morati to detaljno vidjeti i promijenuti gumice pa onda amortizere..
 
Top