Ojacanje zadnjih opruga?

Ojacanje zadnjih opruga?

Član
Gdje uzeti zadnje odbojinke sto se stavljaju u opruge da se malo ukruti opruga tj.da ne struze kad se naleti na kakvu rupetinu :cool:
nezz tacno kako se zove i kako se stavlja na amortizer,eto ako zna neko ja bih sebi uzeo 2 ili 4 kako li vec ide i da mi se objasni kako se stavlja :cool:
 
Član
E to je ovo http://www.pik.ba/artikal/3550419/gumeni-odbojnici-za-opruge/

Samo sto nema za golfa,gdje da ovo uzmem u mostaru?
I koliko je ovo dobro za oprugu i amortizer trao i ostalo :icon_question:
 
svi su isti ovi odbojnici tj. (odbojne gume) i ako mislis kupovat to ti dodje oko 3KM po komadu jer odbojna guma sto bude na amortizeru je 6KM a ovo da bude skuplje nema sanse ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
svi su isti ovi odbojnici tj. (odbojne gume) i ako mislis kupovat to ti dodje oko 3KM po komadu jer odbojna guma sto bude na amortizeru je 6KM a ovo da bude skuplje nema sanse ;)

Pa uzeo bih odmah al inezz gdje da trazim u Mostaru :icon_rolleyes:
Gdje god udjem pitaju sta ti je to :cool:
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
u malo bolje opremljenim radnjama auto dijeova toga imas a cak mozes to naci i na buvljaku ;)

I kako s ovo stavlja?.Dignes auto na dzalicu dok se izvuce opruga stavis i bilo :icon_question:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
e jbg kako se stavlja :D tacno kako si rekao :cool: te su gume jeftine dodje oko 2-3km komad

aha,idem sutra traziti po gradu da nadjem to jer se ne moze ostati u autu od struganja :cool:
 
Član
Ima li iko u sarajevu da zna da mi uzme ili negdje nije bitno platiti cu i za kafe :cool:
Gdje sam god u Mostaru upitao nemaju pojma sta mi treba :cool:
 
Član
ma samo ima kraci hod opruga kao i amortizer naravno :D malo bude tvrdji pozadi i et sta imas izmisljat toplu vodu :cool:
 
Član
sto ne potrazis po otpadima,dok sam se ja bavio mehanikom dodje tih vozila ljudi nastavljaju po 3komada u jednu oprugu naguraju :lol:
 
Top