ogrebotine na staklu

ogrebotine na staklu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

kad smo kod ostecenja stakla... meni ono sredstvo za pranje stakla sto se kupi na OMV.pumpi dok je zima bila... ono sto je cistilo drama cisto a ono sto nije brisac dohvatio sve u duginim bojama ... pa koliko god bilo ribano staklo nije isto cisto na svim dijelovima.. isto tako mi je i iz prsskalica sa haube kako ide u V smijeru izgrizlo boju na haubi ostalo isto tako ne mogu nicim da skinem ima li neko prijedlog?
 
Član
ja zimi isto koristim omv onaj crystal il kako vec,onaj -70 sipam pola voda pola to,ili -36 3 litra onog i 2 vode i rahat,nisam imo problema ni sa sajbom ni sa prskalicama ni farbom.
probaj polir pastom,sonax crvena laganica polirati
 
Super Moderator
lov2xlr8 je napisao(la):
ako budes deju zvao obavezno ga izvedi iz kuce,malo da vidi sunca :D

:lol::lol::lol:

evo i mene zanimalo pa citam sta treba da uradim i vidim ovaj komentar moro sam se nasmijat :lol: :lol:
 
Član
Ja imam isti problem sa staklima a i sa lakom. propustila polča na garaži i sve mi bijele fleke ostale po autu i jedva sam očistio ali sam u toj panici izgrebao lak(metalik plava perla) a isto sam zagrebo i na staklu.

Čuo sam da ima polir pasta za staklo ali ne znam gdje to tražit.

A i to sa OMV tekućinom mi se desilo, grozno izgleda
 
Član
neki dan idem za nekom cisternom, kisa....nisam blizu nje.....i zveknu kamencic ispod tockova i meni u sajbu pravo.... i nisam vidio da je pukla...dok nisam oprao auto neki dan:icon_evil:
ima mala tacka gdje je udario, i sad se siri pomalo,jbg
moram otici u NOVUS, oni to rade, poliraju,bruse, nezz ni ja...
na kamionu mi je svaki mjesec pucala sajba, tako da je sad osigurana, ebes zajebanciju, sajba 300 km
 
Član
Neki, zakljucujem, ozenjeni lola koji je posedovao moj auto pre mene, verenickom burmom je zaklao unutrasnji deo sofersajbne dok je verovatno odmagljivao staklo. Sada imam skrabotine isped sebe i bukvalno nocu oslepim od odsjaja farova. Satro sam polirao staklo, strugao, prao ali ovo je nemoguce za saniranje. Samo je preostala zamena sofersajbne... Zakljucujem da je poliranje auto stakala moguce u nigdiji na sveti nikad.:D
 
Član
GoPlay je napisao(la):
kad smo kod ostecenja stakla... meni ono sredstvo za pranje stakla sto se kupi na OMV.pumpi dok je zima bila... ono sto je cistilo drama cisto a ono sto nije brisac dohvatio sve u duginim bojama ... pa koliko god bilo ribano staklo nije isto cisto na svim dijelovima.. isto tako mi je i iz prsskalica sa haube kako ide u V smijeru izgrizlo boju na haubi ostalo isto tako ne mogu nicim da skinem ima li neko prijedlog?

Tebi će pomoći 3M pasta... imao sam istih zaebancija na šajbi... nisam mogao oprat nikako, nekih fleka i slično... i juče poliramo jaranu haubu, ja oprao auto i rek'o ako bude gdje sitnica za polirat sebi da to malo odradim... i pregledam auto gdje treba malo poliranja i slično... upadoše mi u oči po šajbi fleke... probam malo na jednom mjestu i učini mi se da može... i lagano cijelu šajbu poliram, pa onda još jednom isti postupak... i na kraju oduzimanje vremena, pranju nikad kraja... pola sata ispirao poslije poliranja... ali fleke uklonjene pastom, nijedne nema ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top