ogrebotine na staklu

ogrebotine na staklu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav raja danas mi je neko pisao po bocnom staklu i ostale su sitne ogrebotine kako ih ukloniti eto ako ko ima savjet neka se javi
 
Legend
imam i ja neku cizu isto sa strane, cuo sam da se moze polirati, ali nebih nikom nista preporucivao, iz price, da cujem nekog ko je to radio !?
 
ja sam cuo da imaju oni sto ugradjuju stakla u auta neku kremu ili pastu da poliraju,ipak treba otici i provjeriti,i ja imam slican provlem sa sajbom,sva izgrebana
 
e ovako momci kad sam ja lakiro auto jedno vrijeme dok su trajale pireme za lakiranje stakla su bila izložena svime i svačim tako da nema šta nije bilo na njima od ogrebotina do kita i svega i masnoće užass je bilo na suncu pa sam se posavjetovo šta i kako i uradio sam sljedeće dakle vodeni šmirgl 1200 pa 2000 lagano s vodom stim da se više koristi ovaj 2000 kad se ošmirgla dobro uzimte neko sredstvo za staklo i dobro ih očistit ako negdje ostane opet 1200 pa 2000 i to je to kod mene su sad ko nova poslje toga
 
Starom neki kljen mjenjao metlicu i nije dobro namjestio.....Vozaceva strana sva isparana. Ima li pomoci, nesto me strah ovim smirglom da ne zaj.... jos vise!
 
Član
meni su tokom poliranja i voskiranja zakacili staklo s vozacke strane..dvije lijepe parnice sada stoje..nerviraju me ocajno.:icon_cry:
 
Član
pa to isto mozes uraditi sa pastom za poliranje auta recimo sonax crvena a neces morati udisati najjeftiniju pastu za zube.
nego interesuje me jel neko radio male ogrebotine od kamencica u novusu
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
pa to isto mozes uraditi sa pastom za poliranje auta recimo sonax crvena a neces morati udisati najjeftiniju pastu za zube.
nego interesuje me jel neko radio male ogrebotine od kamencica u novusu

Nije isto a i ne znam sta je lose u udisanju paste za zube? Sonax ti je gotivniji i njime peres zube? :)
 
Član
zamisli jeftine paste za zube,ko bi to mirisao,jos ako je sa onim kojekakvim zrncima,taman izgrebes sajbu.
jaran kod mene sonaxom polira sofersajbu,nikad ga nisam pito zasto,al jednom rece da skine svu prljavstinu i ostatke od musica.
eh kad bi se duze poliralo mozda bi i neravnine skinulo.
ne perem sonaxom zube,nego samo colgate :):D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top