ogrebotine na staklu

ogrebotine na staklu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Promijenih do sad dvije sajbe, i oba puta u Novusu nisu mogli/htjeli popraviti...

A, sitne ogrebotine se sigurno mogu ispolirati (mislim da i one od brisaca ne mogu), a ko to radi - ne znam...
 
Član
Evo vam i mog iskustva, bio u dva ta neka servisa nazovi, koji u reklami imaju poliranje ovo ono i skidanje sitnih ogrebotina, samo sto nisu definisali te sitne jer koje god da sam ja odvezao su bile previse krupne i nisu se mogle ispolirati :)))

A evo iskustva sa neta, foruma, ebay-a i tako to: Na ebay-u postoji nesto sto se zove cerijum oksid to sluzi za poliranje stakla i moze se polirati kao i lak sa polir pastom za lak isto ima par granulacija i kazu da radi ja jos nisam probao ali cu pa za sad ne mogu reci nista konkretno ali eto ljudi tvrde da radi perfektno i da se cak mogu i vece i manje parnice polirati samo sto kod vecih ostane malo valovito ali se pravo gledajuci ne vidi parnica i bude glatko kao novo staklo.

Obicna pasta za lak - farbu ne vjerujem da moze ista osim da ocisti staklo.

A jos jedna luda ideja koju je lik probao, cini mi se sa foruma HID PLANET jeste da lakira staklo, konkretno je bila rijec o socivima iz farova, ako ste upoznati imaju sociva koja su skroz prozirna - skuplja i imaju sociva koja imaju linije ili tackice iliti samucena - jeftinija, e sad lik-kralj je uzeo bezbojni auto lak i prespricao ta jeftinija zamucena i tako dobio skuplja prozirna sociva i kaze da perfektno radi :)

Mislim da to lakiranje ne bi funksionisalo za prednju i zadnju sajbu gdje imamo brisace ali bi moglo za bocna stakla da upali. To svakako moram probati jer i ako zajebem nesto lak se moze lako ocistiti.

Eto.
 
Član
nova lokacija novus tuzla je mensecini tamo kod peugeot salona,dakle iza opela na onoj cesti negdje ak se ne varam
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
nova lokacija novus tuzla je mensecini tamo kod peugeot salona,dakle iza opela na onoj cesti negdje ak se ne varam

:cool: cim se skrene na onaj stari put prema lipnici... naravno skretanje poslije EP pumpe.... znaci desno poslije energopetrola... pa opet odma desno... i eto ti novusa... odma tu...

naravno deyo rek'o
 
Član
a imas i u sarajevu na kosevu... ja mislim... kad ulazis u sa... preko koseva.. prije onog zelenog vranicinog mosta... sto ide iznad kolovoza :D:D
 
Član
onda ti je na izlazu... jer udjes od zenice kad ides iz doboja.... a kad dolazis iz doboja u tz... poslije termoelektrane druge skretanje lijevo... ima prosirenje i isrctana ostrva... s desne strane ti je hemijska industrija a ti skrenes lijevo.... i ne mozes ga profulati a kad ides iz bijeljine... kroz citavu tuzlu pa one prve... upute

ili jednostavno nazoves deyu kad budes dolazio i on ti pokaze gdje je to :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top