Oduzimanje vozacke dozvole !?

Oduzimanje vozacke dozvole !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eko je napisao(la):
GrandMaster je napisao(la):
Heh, pretpostavljam da ce ovaj shit i do mojih vrata doci jer su mi sinoc pisali za crveno...

Doduse, nisu mi izdali nalog... Valjda mi nece drot-kurir to donositi nego *ebeni postar koji dok dodje, prodju svi rokovi...


Koliko je kazna za crveno? 100-300km i 1-6mj bez vozacke... ?

Pretpostavljam da nema sansi da se izvucem samo sa novcanom kaznom... posto mi je prvi put da pisu za to, i uopste za neki "tezi" prekrsaj....

Mozes traziti "sudsko odlucivanje" odnosno ne potpises da si priznajes nego desno da trazis sudsko odlucivanje ... onda ce te zvati za jedno pola godine tek na to sudjenje... onda odes tamo i fino kazes, ja sam fin, student, radim, ha hu, treba mi vozacka, mogu li dobiti uslovnu kaznu, ako budes fin odobrice 99% i platis samo troskove suda 20 km i dobijes uslova 1-2-3 mjeseca ne znam tacno.. ako ti je prvi put


Pa nije mi uopste DAO nalog, nego samo napisao u blokic...

Kako onda ide sudsko odlucivanje...odem u MUP/Sud i trazim br naloga ?

E, sve se bojim da je sudija toliko MERHAMETLI da mi oprosti CRVENO, pa da prodjem samo sa novcanom....
 
Član
odes u CIPS ili SUD ako imas nekog izlistaju ti nalog za koji si kaznjen i pokazu ti na licu mjesta sta si uradio kad i u koliko sati ;)

Ko sto je meni ciko izvadio... ;)
 
Član
Ja imam akreditaciju od islamske zajednice gdje piše da sam hodza...kad prodjem kroz crveno,žurim na dženazu,kad prekoračim brzinu žurim u džamiju na namaz...nit me ispituju nit išta... nikad nemam problema zbog folija...samo kazu sretno efendija :icon_biggrin:
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Ja imam akreditaciju od islamske zajednice gdje piše da sam hodza...kad prodjem kroz crveno,žurim na dženazu,kad prekoračim brzinu žurim u džamiju na namaz...nit me ispituju nit išta... nikad nemam problema zbog folija...samo kazu sretno efendija :icon_biggrin:

Hahahahahahah najjachi si bogami :)

TI SI MI IDOL :D
 
Legend
eo stari jutros isao da rijesava probleme :D , nekad davno u mrkonjic gradu je naletio na radar (sa sluzbenim autom 33 preko) i tada se "dogovorio sa drotom" da mu ne uzima vozacku i to nego im dao 50 na kafu, i eto poslali mu cestitku opet :lol:

problem "rijesen" jer se dogovorio da preda vozacku u spetembru nekad, ili ce predat na sud pa se na socijalu izvlacit tipa ja sam posten vozac bla bla bla da mu ne uzimaju vozacku jer mu je potrebna.. a do sada nisu nikad.. tako da et da znate, ne dogovarajte se sa psima, posebno onim iz RSa..

A.C.A.B :icon_mad::icon_mad::icon_evil:
 
@dag de nabavi i nama po jednu tu akreditaciju bit cemo i mi hodze:lol::lol: dobro je noke nek je se rijesilo,onda mogu i ja mozda tako nesto ocekivati i ja sam u mostaru vozio 45preko ogranicenja i samo dao 20eura na kahvu;)
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Ja imam akreditaciju od islamske zajednice gdje piše da sam hodza...kad prodjem kroz crveno,žurim na dženazu,kad prekoračim brzinu žurim u džamiju na namaz...nit me ispituju nit išta... nikad nemam problema zbog folija...samo kazu sretno efendija :icon_biggrin:

dok te ne saceka srbin iza grma:lol::lol::lol:
 
Član
arminnn je napisao(la):
The_Dag je napisao(la):
Ja imam akreditaciju od islamske zajednice gdje piše da sam hodza...kad prodjem kroz crveno,žurim na dženazu,kad prekoračim brzinu žurim u džamiju na namaz...nit me ispituju nit išta... nikad nemam problema zbog folija...samo kazu sretno efendija :icon_biggrin:

dok te ne saceka srbin iza grma:lol::lol::lol:

Ih, lako je efendija po federalnom dijelu! Vidi sta se desava po RS-u :icon_mad:
 
Član
jest glupo sto policija donosi na vrata... neki dan su i mom rođaku dosli donijeli isti ovakav papir.. da preda vozacku...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top