Od subote jeftinije gorivo

Od subote jeftinije gorivo

Član
prije par dana na integralu dizel 2.29 cini mi se, neki dan sipam na omv 2.34 ako se ne varam, kazem onom reko ponovo gorivo poskupilo kao pa nije bas je bilo jeftino reko na integralu 2.29 kao pa eto mi nismo mjenjali u nas je 2.34........jal ce ovo sve jednog dana otic u 3.p.m, neki dan gledam poredjenje cjena nafte u 2010 cini mi se i u ovoj godini cjena za skoro 2,5-3 puta pala ako se ne varam a prodajna jos skuplja jesu ovi lobiji zavladali svijetom zarate naprave sranje pa beru extra profit, nisu dzaba marx i engles i slicni njima govorili da ce kapitalizam razjebat Zemlju, kontam u nas je jos dobro kako je onim sa inflacijom il hiperinflacijom dok dodje na benzinsku i dok naspe cijena se vec promjenila a sve zbog kapitalista koji nisu sposobni upravljat pa preko sranja nekako izvlace kola iz blata.
 
Član
saledoboj je napisao(la):
prije par dana na integralu dizel 2.29 cini mi se, neki dan sipam na omv 2.34 ako se ne varam, kazem onom reko ponovo gorivo poskupilo kao pa nije bas je bilo jeftino reko na integralu 2.29 kao pa eto mi nismo mjenjali u nas je 2.34........jal ce ovo sve jednog dana otic u 3.p.m, neki dan gledam poredjenje cjena nafte u 2010 cini mi se i u ovoj godini cjena za skoro 2,5-3 puta pala ako se ne varam a prodajna jos skuplja jesu ovi lobiji zavladali svijetom zarate naprave sranje pa beru extra profit, nisu dzaba marx i engles i slicni njima govorili da ce kapitalizam razjebat Zemlju, kontam u nas je jos dobro kako je onim sa inflacijom il hiperinflacijom dok dodje na benzinsku i dok naspe cijena se vec promjenila a sve zbog kapitalista koji nisu sposobni upravljat pa preko sranja nekako izvlace kola iz blata.

na Hifi 2.40 dizel...
 
Član
kod nas u zepcu do sada dizel bio 2.35,prije 2 dana tocim 2.40 i maloprije na pumpi 2.45 pravo je pojeftinilo za otprilike tjedan dana 10 feninga skocilo
 
BHT Ovisnik
u nas je na omw-u i hifi 2.4 95-ca,a na ostalim 2,35
neku vecer svratim na ovu oil-ac jer je tu cisto,ako ne cistije od omw-a gorivo,rkeoh de pun dok nije poskupilo,govori on zasto poskupit,nitko ne govori,kazem ja pa vidim poskupilo na omw-u i hifi,kaze on kao mi se ovamo drzimo u klanovima pa ne poskupljuje i ne pojeftini u isto vrijeme,kako se tko dogovori
 
Član
Shelby je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
prije par dana na integralu dizel 2.29 cini mi se, neki dan sipam na omv 2.34 ako se ne varam, kazem onom reko ponovo gorivo poskupilo kao pa nije bas je bilo jeftino reko na integralu 2.29 kao pa eto mi nismo mjenjali u nas je 2.34........jal ce ovo sve jednog dana otic u 3.p.m, neki dan gledam poredjenje cjena nafte u 2010 cini mi se i u ovoj godini cjena za skoro 2,5-3 puta pala ako se ne varam a prodajna jos skuplja jesu ovi lobiji zavladali svijetom zarate naprave sranje pa beru extra profit, nisu dzaba marx i engles i slicni njima govorili da ce kapitalizam razjebat Zemlju, kontam u nas je jos dobro kako je onim sa inflacijom il hiperinflacijom dok dodje na benzinsku i dok naspe cijena se vec promjenila a sve zbog kapitalista koji nisu sposobni upravljat pa preko sranja nekako izvlace kola iz blata.

na Hifi 2.40 dizel...

U Federaciji je cijena goriva 5 feninga skuplja, ja kad sam isao u rajvosa nasuo na Hifi na Karusama, sjebo me jarana pa moro gore sipat izgubio sam dzabe 2 litra goriva :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Isto ti je sranje sa naftom u komplet BiH vecina ih sipa govna sto ostatak Evrope nec e pa uvaljuju nama i onoj kukavelji iz SSSR sto je sad u EU, na prste jedne ruke mozes nabrojat pumpe koje ima dobro gorivo.
 
Član
bilo je gorivo prije 7 dana na jednoj pumpi u rs-u 2.13 :cool:
i na ostalim uglavnom 2.25
kod nas je uvijek skuplje, ali par dana se cjena smanji i onda opet ide gore bez najava
 
A20DTH je napisao(la):
Opet nova cijena goriva.
Juce 2.37 a danas vec 2.44:icon_mad:

To ti je ono "Pusti budale malo da se ponadaju":lol::lol::lol:

Samo me zanima koji je sad razlog, vjerovatno susa, poskupljuje hrana, pa odma i gorivo, da budu srazmjerne cijene, mamu im lopovsku....:icon_mad::icon_mad:
 
ma sad je nafta poskupila, zato sto je, kazu, poskupio transport nafte (kamioni i trajekti). a transport ce sad ponovo poskupiti jer je, evo, porasla cijena nafte. zacarani krug :D
 
Top