Od subote jeftinije gorivo

Od subote jeftinije gorivo

Član
Gorivo u Federaciji BiH od narednog vikenda biće jeftinije za pet feninga, kažu u Ministarstvu trgovine Federacije BiH. Ovo ministarstvo proteklih dana primilo je oko 60 zahtjeva za promjenu cijene goriva, među kojima su i zahtjevi najvećih distributera te se stoga očekuje pojeftinjenje u cijelom ovom entitetu.

Prema riječi ma Lele Glibo, šefice Odsjeka za cijene u federalnom Ministarstvu trgovine, nova cijena dizela, nakon pojeftinjenja, biće 2,45 KM po litru, a isto toliko će koštati i benzin BMB 95. Od subote će se na većini benzinskih pumpi u FBiH benzin BMB 98 prodavati po cijeni od 2,55 KM za litar, što je također niže za pet feninga. Nova cijena lož-ulja biće 2,10 KM po litru.

Ovo pojeftinjenje goriva je drugo za mjesec nakon što je cijena od početka godine konstantno rasla
http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=4137:eek:d-subote-jeftinije-gorivo&catid=1:vijesti&Itemid=5
 
Član
U Hrvatskoj već četvrti tjedan za redom gorivo pojeftinjuje, kod nas se tek sjetili mamicu im pohlepnu... I u biti je pojeftinilo za više od 25pf, dok je kod nas za 5. hmmm banana republik
 
Član
To je tragicno...sad bi kao trebali biti sretni sto pojeftinjuje po 5pf...u HR je malo bolje ali ako dodje do rasta na trzistu za 5 pf, oni dignu za 15 pf :D

A ustvari, cijena je do danas trebala biti pola marke niza a oni spustili znaci 5 pf. a na trzistu je pala jako lijepo...
 
Član
Ono bi realno ako bi pratili trend pojeftinjenja kao trend poskupljenja trebalo sad biti 2,2km ali lopovi dižu donju granicu stalno!!!
 
Član
Jel ima kakva stranica ili mail adresa na koju da se skupa obratimo /obrušimo s negativnim komentarima.....
 
Legend
A ja se cudim sto snijeg pada... :icon_confused: cuj pojeftinilo gorivo... :icon_confused:
 
Legend
daj Boze dragi da i dalje pada ..... koliko god da pada dobro je kad se sipa više primjeti se
 
Član
a.keco@kfbih.com to je mail na koji sam ja poslao pismo nezadovoljstva, naravno sa svojim imenom u potpisu, pa slobodno lupajte, nemate šta izgubit
 
Top