Od subote jeftinije gorivo

Od subote jeftinije gorivo

Član
ja cuo da u hr redovno dodju na benzinsku naspu gorivo i pobjegnu bez placanja,iako je to sve snimljeno i nece ga prijaviti dok ne nakupi preko 1000kuna, onda ide tuzba i sta ja znam sve uz to,jer se ne isplati valjda za manje...

tako mi rece dobar prijatelj koji zivi u rijeci,bio cak sa likom kad je pobjegao...
 
Član
ArminM je napisao(la):
kod nas su ovdje poceli srat opasno, kazem sipaj za 20 on naspe 25, ili sipaj 10 on naspe 20, poslije se moram svadjat s njima ko je upravu

em sto deru na cijeni i pistolju sad su i na usima postali slabi:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

E ja bi samo sjeo u auto i raspalio, pa neće nas još i budalama praviti.
 
Član
ArminM je napisao(la):
kod nas su ovdje poceli srat opasno, kazem sipaj za 20 on naspe 25, ili sipaj 10 on naspe 20, poslije se moram svadjat s njima ko je upravu

em sto deru na cijeni i pistolju sad su i na usima postali slabi:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Da u kanister od 10l stane skoro 12 a u rezervoar 55l sa rezervom 62...Meni se dešavalo kažem 20km platim vratim se ono piše 18,8 ili 19,3 i sl. zato treba uzimati račun svaki put...ne samo na pumpama nego svugdje...bar će država manji dio tih para usmjetiti u neke normane tokove a ostali samo sebe bogate i an tvoju i an štetu države ;)
 
Super Moderator
A jest puno pojeftinilo...opet je to preskupo, da se provozam sat vremena motorom treba mi 30 maraka a kako je dobro gorivo malo malo zatrza
 
Član
Death_beat je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Kod nas niko ne pominje nikakva pojeftinjenja, cena plina kao i u sred zime :icon_mad:

ne pojeftinjuje ni kod nas plin, majku mu. od proslog ljeta cijena samo raste, nijednom nije spala..

Da je bar benzin pojeftinio nego ni on... A plin je uvek bio 1/2 sa benzinom, a sada je odnos drugaciji.
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol: ljudi moji pa zivite u Bosni sta ocekujete, u nas djete kad ispadne i picke materine uce ga lopovluku. Ja kad sam upisao fakultet prvo predavanje covjek nam reko obratite paznju na to to tu vas mogu zajebat u knjigovodstvu tu u poreskoj i sl..Ja sam na OMV za 50 KM znao nasut preko 21 litar oni imaju 2 dizela i sad ja kazem za 50 on sipa onaj skuplji i sad izadje nedje preko 20 litara iako je cijena 2,45, fazon kaze mi jaran nek ti naspe 20 litara da vidis kolko ces platit ne kontam lika sta je htio reci ako je cijena 2,45 dacu negdje oko 50 KM za 20 litara il reko de za 50 KM il de 20 l....

Sipo sam na Integralu auto gubi snagu nenormlano prije 7 dana na Jelahu mi se ugasi, vracam se sa Vukova hocu da ukljucim na put prema Doboj auto poce trzat u po raskrsnice ja nabi gas i usuti, jbg na malom broju obrtaja trza pravo. Znam da mi je otiso i jedan prekidac na pedali al jbg ne trza na OMV trza na Integralu znaci da je do goriva...
 
Top