Od maja skuplja registracija u cijeloj BiH

Od maja skuplja registracija u cijeloj BiH

Član
Kao da im nije i ovo sto placamo dovoljno,svedno nista ne rade,50% neispravnih auta na putevima,a svi prosli tehnicki.Jos kad uzmemo u obzir stanje na putevima,i da svake 2 sedmice moram balansirati točkove zbog rupa na putevima...stvarno nema smisla.Neka povećaju plate pa neka onda razmisljaju o poskupljenju.
 
Legend
sve poskupljuje a plate i dalje osaju iste (bijedne), ovo tacno hoce da dovedu narod da nemoze da zivi :icon_mad::icon_mad:
 
Član
ovo nase podnevlje nista lose ne moze iznenaditi sta god da nam ukinu i sta god da nam se desi lose mi malo seremo pricamo i brzo se naviknemo na to isto kao sto se oni brzo naviknu na dobro,
nek nek mogu koliko hoce ali ne mogu dokle hoce

valjda ce nekad doci 5do 12 svima
 
najbolje rijesenje je ne registrovati auto kad te zaustave samo ih hladno pljunes :lol: salu na stranu dok se ne izadje na ulice karat ce nas i dalje , mora da neki od Boss-ova hoce da uzme na lizing neko novo auto pa sta bi moglo , ma hajmo poskupitit regu to moraju svi da rade i eto ga rega za petobu , mame im se naebem doci ce me rega ko da bugatija vozim :icon_mad:
 
Član
Nekidan gledam na TV-u emisiju o bajkerima i spominju koliko ih je poginulo bjezeci od policije jer su im motori bili neregistrovani sto je uzrok skupe registracije, znaci to je samo jedan primjer cemu ovo vodi....
Nemam komentara, drzava svoje nadomiri a narod ko narod trpi i cuti i opet na izbore izadje i glasa i nista ne promejni!
:icon_eek::icon_question:
 
Član
Evo jedan video sta misle gradjani o jos jednom poskupljenju :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jFtsF92SKMI[/video]
 
Član
nek su poskupili, i trebaju... uvest jos dodatne "eko takse" i sl... nek sve dignu gore, a plate mogu malo i spustit... tko nam je kriv kada nema vecih bahila, ovaca od nas, vecina bi samo kukala ispred monitora, zalili se ispijajuci kafu kako je tesko,....
a treba na protest, dodje nas 20, ostali su moralana podrska, ili spavaju, il su tek ustali, il sjede na kafi, ili ne odgovara im taj termin skupa...
 
Član
Al' smo zakukali... reko bi čovjek smak svjeta, a svi ćemo platiti i život ide dalje, teže al' šta se mora-mora se.

Može se i drugačije reagovati na sve ovo što se dešava ali mi preferiramo kukanje. :D
 
Top