Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

BHT Ovisnik
da li onda da ga sipam punog ujutro ili mozda je moguce opet iduci tjedan da ce pasti jos vrtoglavih 5pf:D
 
Član
danas sipao na NESTRU, 2.26 DIESEL EURO5 a EURO4 2.24


i benzin je tako nekako... :cool:

i pitam čovjeka kaže, trebalo bi doći do još pojeftinjenja...

eh sad, prije početka 8 mjeseca, ja sam u njih točio 2.26, znači to im je neka normalna cijena, i sad su opet na njoj, znači ako pojeftini trebalo bi biti makar 2.15 ili 2.2 :D:D ;)
 
Član
pumpe imaju ogromne zarade kako god dsa okrenes ali jedna stvar mi nikada nece biti jasna zasto ljudi koji rade na pumpama imaju samo 600KM plate sta srugo reci nego LOPOVI:icon_mad:
 
Član
duurma je napisao(la):
pumpe imaju ogromne zarade kako god dsa okrenes ali jedna stvar mi nikada nece biti jasna zasto ljudi koji rade na pumpama imaju samo 600KM plate sta srugo reci nego LOPOVI:icon_mad:


Da su LOPOVI to se slažem u potpunosti ;) , ali mi nije jasno kako od tih 600 KM 99 % tih uposlenih vozi auta od preko 10 000 KM .
 
Član
diesel EURO 5, dobar, nasuo ja danas na NESTRU, ne osjeti se nikakva razlika ljudi, a baš mi je audi osjetljiv po tom pitanju, prije kad sam negdje nasuo loše gorivo odma bi primjetio...:D ;)
 
Član
olensoner je napisao(la):
Evo jutros 80,57$ barel sirove nafte i izgleda da ce jos padati.

po toj racunici vec bi trebalo da bude barem oko 2-2.10 km/l

al hoce bagra viska 20 kf po litri kao i do sada, pa ce onda pojeftiniti opet 5kf kad padne cijena barela za sao 1-2$, a sad je bila razlika drasticnija i opet 5kf :)
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Pa sta mu fali ta plata a haman nista neradi:icon_question: Ljudi crnce za manje novca ;)

gdje to ljudi crnce za manje novca ako mislis na gradjevinu ti ljudi imaju puno vece plate od 600KM samo sto ima mnogo ljudi koji ne zele da rade taj posao jer im je tesko ili su lijeni nista drugo nego nas mentalitet
 
Član
ima ima, mozda ne u sarajevu tamo je standard relativno visok, ali ovdje kod nas znam bezbroj momaka koji rade za 500-600 km fizicke poslove ;)
 
Član
Kod nas kod porobije rade za 400km na bausteli i to su ljudi sretni ako je plata na vrijeme :icon_biggrin:
 
Član
edvaE2 je napisao(la):
Kod nas kod porobije rade za 400km na bausteli i to su ljudi sretni ako je plata na vrijeme :icon_biggrin:

o tome pricam, jos mnogi su sretni i tako da rade samo da imaju kakav takav posao...usrana je ovo drzava do Boga ;)
 
Član
jesam se obradovao kad sam cuo da je gorivo pojeftinilo. toliko mi je drago bilo zbog ovih 5 feninga da nisam mogao zaspati 2 dana od srece :lol:
 
Član
Bogami istina je,pojeftinilo je famoznih 5 feninga,kak je to njihovo srce moglo podnijeti:D trenutno sa pojeftinjenjem kod nas bmb95 2,20:icon_eek: mnogo jeftino
 
Top