Oblaganje volana

Oblaganje volana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
fino uradjeno nema sta samo mi taj volan nekakav nikakav ljepse mi izgleda tako dok nisi vratio taj centralni dio...

ovo je extra uradjeno nema sta,koliko te kostalo to ako se smije znati druze ???
 
Član
50 KM je volan a meni je jos radio rucicu mjenjaca kozu mjenjaca i kozu rucne i to mi je naplatio 30 KM ali je ispalo boli glava moram se nakaniti da sliknem pa cu i svoje postaviti da vide ljudi pa koga zanima da skokne do Esmera jer covjek je carobnjak za ove stvari
 
Član
odlicna stvar i ja cu to odradit al damije znati mozel nabavit onu rupicastu kozu za volan ko na audijima i na gti-u :)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
vrh ocami :D:D kolko to dugo traje vremenski ?? moram smislit sta radit za to vrjeme dok on to odradi...

Za to vrijeme ces ti da ispijas hladne pive kod mene! :D Samo javi kad dolazis da budem tu! ;)
 
Član
Pripremite se vi na puno piva ja sam bio citav dan kad je meni radio,dosao ujutro u 9 otisao navece u 7 tako da mozete i janje uz pive okrenuti :D :D :D :D
 
Legend
Nekoliko mozda i suvisnih pitanja, nisam od pocetka citao. Dalije taj tip iz TESNJA sto radi ovo presvlacenje. Damir se zove ??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top