Oblaganje volana

Oblaganje volana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bravo Puki, prava stvar, samo što je posao zahmetli tako da ga necu ni raditi, naći ću nekog dobrog majstora i platiti mu... Nemam ja živaca ni vremena za to...
 
Član
Novi sam ovdje, ali eto samo da komentiram da si sve lijepo opisao i izveo...svaka čast, nema šta! Sad si i mene zainteresirao za tako nešto i mislim da bi imao živaca za tako nešto kad bi našao malo vremena (i sam si rekao da treba dan-dva da se to sve lijepo napravi)... pa se javim ako uspijem nešto lijepo da napravim, pozdrav svima!
 
Član
evo samo da vam javim da sam oblozio volan u kozu i rucicu mjenjaca a uradio sam i kozu mjenjaca i rucne ispalo mi je prva liga bice slike u ovo dan dva, radio mi je onaj momak iz visokog Esmer stvarno ko fabrika nevjerovatno vidjet cete.
cjena za volan je bila 50 km ove koze rucne i mjenjaca po 15 km i naravno sve je radjeno pravom kozom a ne eko kozom jedino sto potraje dosta dugo samo volan je radio 3 sata ali je ko lampa njegov broj je 061417721 vec je bio ranije naveden a momak tapacira i sjedista i to prva liga nema kakav dezen nema ljudi mu iz inostanstva dolaze da im radi sjedista tako ko se odluci na ovo vjerujte mi ovaj momak ce vam napraviti najbolje :icon_exclaim:
pozdrav svima
 
Član
cammeleon je napisao(la):
evo samo da vam javim da sam oblozio volan u kozu i rucicu mjenjaca a uradio sam i kozu mjenjaca i rucne ispalo mi je prva liga bice slike u ovo dan dva, radio mi je onaj momak iz visokog Esmer stvarno ko fabrika nevjerovatno vidjet cete.
cjena za volan je bila 50 km ove koze rucne i mjenjaca po 15 km i naravno sve je radjeno pravom kozom a ne eko kozom jedino sto potraje dosta dugo samo volan je radio 3 sata ali je ko lampa njegov broj je 061417721 vec je bio ranije naveden a momak tapacira i sjedista i to prva liga nema kakav dezen nema ljudi mu iz inostanstva dolaze da im radi sjedista tako ko se odluci na ovo vjerujte mi ovaj momak ce vam napraviti najbolje :icon_exclaim:
pozdrav svima

Znaš li slučajno cijene za sjedišta ???
 
Član
Znaš li slučajno cijene za sjedišta ???
[/quote]

pitao sam i za sjedista ima neke 2 ugradnje prva ugradnja je da ti skine skroz tvoja platna do spuzve pa da tapacira kao fabrika bude ko novo a ima i druga ugradnja to ti tapacira novi materijal preko tvog starog to je nesto jeftinije e sad cjene zavise od modela auta i oblika sjedista (jel ricaro ili polu ricaro) i naravno materijala najbolje da se ti cujes s njim pa mu objasnis sta zelis pa ce ti momak sve reci ali sjedista radi famozno ljudi mu dovlace okce mercedese i nove aute da im uradi po njihovoj zelji stvarno ja sam vidio slike sto je ljudima radio to je da na guzicu padnes kako je extra ja cu sebi na proljece raditi sjedista i tapacire vrata pa cu postaviti slike
 
Član
Rekoh ja tebi da radi dobro! A mogao si i da svratis na kafu usput! Ne znam je li ti pokazivao slike sto je radio auta, Eclipse i Mercedes E, a radio je i nekog starog Feraria, ali covjek je donio samo sjedista! Radio je cak i dvojku sivu, covjek iz svicarske, bilic-car styling!
 
Član
addo je napisao(la):
Rekoh ja tebi da radi dobro! A mogao si i da svratis na kafu usput! Ne znam je li ti pokazivao slike sto je radio auta, Eclipse i Mercedes E, a radio je i nekog starog Feraria, ali covjek je donio samo sjedista! Radio je cak i dvojku sivu, covjek iz svicarske, bilic-car styling!

stvarno ono sa slika je sve extrica a ja kad sam bio covjek mu je okca dovukao da mu radi kozu ja sam odusevljen kako sve to ispadne ja cu isto sebi sjedista na proljece uraditi kod njega a za kafu cemo dogovoriti kad budem opet dolazio :D
 
Član
Navrati, ja sam tu blizu njega! Dodji s Esmerom! Zna on gdje je kafic! Pozdrav do tad!
 
Član
addo je napisao(la):
Ima u Visokom, ja mislim da kosta oko 40-50KM! Evo ti br. 061417721 Esmer!

jucer sam presvuko volan kod ovog esmera i mogu da kazem da je covjek extra uradio, stvarno nisam ocekivao da ce ovako dobro ispati.
prije
2709070733vc0pt0.jpg

poslije
1306081233go5.jpg

1306081234kb4.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top