Oblaganje volana

Oblaganje volana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=2185] [attachment=2186] [attachment=2187]
[attachment=2188] [attachment=2189] [attachment=2190]
[attachment=2191] [attachment=2192] [attachment=2193]
[attachment=2194]
 
Član
dobro se neko sjetio da pametno postavi sta..svaka cast, veoma korisna stvar, sto izgledom, sto na suncu, jer se ne grije koza...+ rep
 
Član
zna li neko radi li ovo presvlacenje volana ko u sarajevu i koliko kosta i ja bi to trebao odraditi , uglavnom pohvala za temu super stvar
 
Član
evo ljudi imam  jedan novi broj covjeka sto oblaze volane rucice i sve ostalo kozom frajer je prva liga kad sam vidio kako mi je drugu na cetvorci uradio ma to je extra ko fabrika vlasnik firme se zove kenan kamenica adresa je trg djece dobrinje 16 Sarajevo i mob.061-374-296 pa kome treba neka se nadje a lik je doktor za kozu :D
 
Član
puki je napisao(la):
posto sam na ovom forumu dosao do onoga sta sam trazio (ziv bio puki 100 godina) slijedi kao zahvala bhtuning forumu jedan recept (dosad nevidjen) za farbanje instrument table, tapacirunga i poda (itisona)

vodeni crni lak i boja za beton (u mom slucaju crni) mjesaju se 50%-50% moze se dodati i vode u sve to. prije farbanja (samo se farba cetkom) ocistiti povrsinu vodom i lagano sa cigarom u ustima krenuti na posao. boja se susi vrlo brzo a efekat je nevidjen. mat-sjaj se odredjuje povecavanjem za mat-vise boje za beton, za sjaj efekat vise vodenog laka.... i to je to, ova smjesa moze da ide apsolutno na sve komponente enterijera...
boja je po svojoj strukturi postojana na niskim i visokim temperaturama, nestvara nikakav oklop oko obojenog dijela kao nitro i uljne baze koje stvaraajuci oklop oko obojene povrsine nemogu da odole deformacijama nastalim velikim + ili - temerature.... i jos nesto vrlo bitno: sva eventualna fizicka ostecenja koja bi skinula boju se popravljaju bez ikakvih brusenja poliranja....opet samo cetka...

[color=beige]moj auto ford ka se trenutno lakira, a lakirer kojeg nemogu reklamirati a on je najbolji u bih (culi ste svi 100% za njega) nemoze da vjeruje u ono sto vidi...
ako ko zeli postavicu slike za par dana kad to sve bude gotovo, nemam slike prije
ali moj ford ka je imao standardni sivi enterijer...
ja sam inace bavim dizajnom a mi nemamo mira...
  
  
:icon_twisted:
[/color]
 
Član
dadoka je napisao(la):
puki je napisao(la):
posto sam na ovom forumu dosao do onoga sta sam trazio (ziv bio puki 100 godina) slijedi kao zahvala bhtuning forumu jedan recept (dosad nevidjen) za farbanje instrument table, tapacirunga i poda (itisona)

vodeni crni lak i boja za beton (u mom slucaju crni) mjesaju se 50%-50% moze se dodati i vode u sve to. prije farbanja (samo se farba cetkom) ocistiti povrsinu vodom i lagano sa cigarom u ustima krenuti na posao. boja se susi vrlo brzo a efekat je nevidjen. mat-sjaj se odredjuje povecavanjem za mat-vise boje za beton, za sjaj efekat vise vodenog laka.... i to je to, ova smjesa moze da ide apsolutno na sve komponente enterijera...
boja je po svojoj strukturi postojana na niskim i visokim temperaturama, nestvara nikakav oklop oko obojenog dijela kao nitro i uljne baze koje stvaraajuci oklop oko obojene povrsine nemogu da odole deformacijama nastalim velikim + ili - temerature.... i jos nesto vrlo bitno: sva eventualna fizicka ostecenja koja bi skinula boju se popravljaju bez ikakvih brusenja poliranja....opet samo cetka...

[color=beige]moj auto ford ka se trenutno lakira, a lakirer kojeg nemogu reklamirati a on je najbolji u bih (culi ste svi 100% za njega) nemoze da vjeruje u ono sto vidi...
ako ko zeli postavicu slike za par dana kad to sve bude gotovo, nemam slike prije
ali moj ford ka je imao standardni sivi enterijer...
ja sam inace bavim dizajnom a mi nemamo mira...
  
  
:icon_twisted:
[/color]

A ti se malo smiri i predstavi se u NOVIM CLANOVIMA, a slike auta postavi u GARAZU a ako si vec pokrenuo neki projekat, slike postavi u PROJEKTI CLANOVA! :lol:
 
Član
addo je napisao(la):
dadoka je napisao(la):
puki je napisao(la):
posto sam na ovom forumu dosao do onoga sta sam trazio (ziv bio puki 100 godina) slijedi kao zahvala bhtuning forumu jedan recept (dosad nevidjen) za farbanje instrument table, tapacirunga i poda (itisona)

vodeni crni lak i boja za beton (u mom slucaju crni) mjesaju se 50%-50% moze se dodati i vode u sve to. prije farbanja (samo se farba cetkom) ocistiti povrsinu vodom i lagano sa cigarom u ustima krenuti na posao. boja se susi vrlo brzo a efekat je nevidjen. mat-sjaj se odredjuje povecavanjem za mat-vise boje za beton, za sjaj efekat vise vodenog laka.... i to je to, ova smjesa moze da ide apsolutno na sve komponente enterijera...
boja je po svojoj strukturi postojana na niskim i visokim temperaturama, nestvara nikakav oklop oko obojenog dijela kao nitro i uljne baze koje stvaraajuci oklop oko obojene povrsine nemogu da odole deformacijama nastalim velikim + ili - temerature.... i jos nesto vrlo bitno: sva eventualna fizicka ostecenja koja bi skinula boju se popravljaju bez ikakvih brusenja poliranja....opet samo cetka...

[color=beige]moj auto ford ka se trenutno lakira, a lakirer kojeg nemogu reklamirati a on je najbolji u bih (culi ste svi 100% za njega) nemoze da vjeruje u ono sto vidi...
ako ko zeli postavicu slike za par dana kad to sve bude gotovo, nemam slike prije
ali moj ford ka je imao standardni sivi enterijer...
ja sam inace bavim dizajnom a mi nemamo mira...
  
  
:icon_twisted:
[/color]

A ti se malo smiri i predstavi se u NOVIM CLANOVIMA, a slike auta postavi u GARAZU a ako si vec pokrenuo neki projekat, slike postavi u PROJEKTI CLANOVA! :lol:
sta ti je ba nisam ti u kucu doso', "cuj aj se smiri", prava si legenda,
nisam je tvoj neprijavljen radnik, ovo je samo forum....
nije bitno...puno hvala...
(Aj ti se malo smiri i predstavi se u NOVIM CLANOVIMA) fali j
 
Član
e kad smo toliko pametni... da i ja tebi kazem, ne fali J moze i bez J... tek sto je doso, uzeo pametovati. a dobro ti je covjek reko, prvo se predstavis pa onda ostalo. takva su pravila na forumu. ili postujes ili se ne javljas...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top