Obavjestenje! PHOTOSHOP TUNING TURNIR

Obavjestenje! PHOTOSHOP TUNING TURNIR

Na prijedlog clana phantom, odlucili smo pokrenuti PHOTOSHOP TUNING TURNIR rubriku! Pravila i propozicije i sve ostalo pisite ispod, kako bi smo zajednicki kreirali pravilnik te poceli sa jednom jako zanimljivom temom!
 
Član
djtiesto1 je napisao(la):
sto originalnije i realnije :)
;)

Postavi neko 10-tak slika (al` slika velikih i kvalitetnih (moj prijedlog sa netcarshow.com ili autowp.ru) ), 7 dana fore za rad i 3 poslije glasanje.
 
Član
Knezho je napisao(la):
djtiesto1 je napisao(la):
sto originalnije i realnije :)
;)

Postavi neko 10-tak slika (al` slika velikih i kvalitetnih (moj prijedlog sa netcarshow.com ili autowp.ru) ), 7 dana fore za rad i 3 poslije glasanje.

:cool:

da svaki takmicar dobije samo 1(istu) temu, komisija da glasa za najbolja 3
:icon_rolleyes:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
svi dobiju jednu te istu sliku da obrade a "clanovi glasaju" kao za kalendar...:D

;) cak bi mogli i kasnije kad se svi aktiviraju da ubacimo temu (rat,german style, police car...)
 
A sjeca li se neko onih battle-ova , ono npr. prijavi se 10 takmicara , izabere se na odredjeni nacin 5 parova , 5 auta , i onda se pravi kao neki turnir.

Nesto na ovaj fazon :

FIFA-2010-World-Cup-Final-Bracket.jpg
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
A sjeca li se neko onih battle-ova , ono npr. prijavi se 10 takmicara , izabere se na odredjeni nacin 5 parova , 5 auta , i onda se pravi kao neki turnir.

Nije losa ideja. ;)
 
Član
ja bi odma napravio kategorije
znaci izabere se auto i slika i onda uraditi
NPR rat style ili old school ili jap style ili sve troje
jer glupo bi bilo da jedan uradi jedno drugi drugu treci trece itd itd
e sad ne znam ali naravno da bi vjerovatno pola onih koji glasaju glasali za old school pretpostavljam a vamo puno bolji primjer neko uradio jap style NPR
 
Top