Obavjestenje! PHOTOSHOP TUNING TURNIR

Obavjestenje! PHOTOSHOP TUNING TURNIR

Član
s1ck je napisao(la):
ja bi odma napravio kategorije
znaci izabere se auto i slika i onda uraditi
NPR rat style ili old school ili jap style ili sve troje
jer glupo bi bilo da jedan uradi jedno drugi drugu treci trece itd itd
e sad ne znam ali naravno da bi vjerovatno pola onih koji glasaju glasali za old school pretpostavljam a vamo puno bolji primjer neko uradio jap style NPR

to nije lose al ja bi to kasnije da prvo vidimo kako ce krenut
 
Član
s1ck je napisao(la):
ja bi odma napravio kategorije
znaci izabere se auto i slika i onda uraditi
NPR rat style ili old school ili jap style ili sve troje
jer glupo bi bilo da jedan uradi jedno drugi drugu treci trece itd itd
e sad ne znam ali naravno da bi vjerovatno pola onih koji glasaju glasali za old school pretpostavljam a vamo puno bolji primjer neko uradio jap style NPR

Ja se recimo ne slazem sa idejom. Mislim da nije glupo da se radi u razlicitim stilovima, jer svako ima neki svoj stil. A pobijedice ko bude imao najvise glasova, ni na politickim izborima ne pobijedi najbolji nego onaj sa glasovima vecine. Jbg. demokratija.
Tako da rad na zadati stil po mom misljenju stavlja ucesnike u neravnopravnu poziciju, jer mozda neko nema pojma i ideja o rat stilu (npr. ja) i sl...
Puno je jednostavnije da svako radi od zadate slike sta hoce i kako hoce (pa makar ih morali prebaciti u antituning :) ) .
 
Član
Ako vec zazivi ova ideja o turniru imam isto misljenje kao i Knezo da se ne odradjuje stil auta nego da svako fura svoje ideje ;)
 
zato je da bude npr. 10 takmicara , 5 parova , 5 auta i 2vs2 i udri :) Mislim da cu se i ja prijaviti , nesto sam znao o tome nekad prije :)
 
Član
pa eto ko vec organizuje nek otvori neku temu za prijave, da se vidi koliko ce ljudi biti. poslije nek podjeli parove, nadje baze i onda ko pobjedi prolazi dalje...najjednostavnije
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
pa eto ko vec organizuje nek otvori neku temu za prijave, da se vidi koliko ce ljudi biti. poslije nek podjeli parove, nadje baze i onda ko pobjedi prolazi dalje...najjednostavnije

potpis...
 
Član
Vremenski rok
Zabrnanjeno uzimanja gotovih radova
Zabranjeno kopiranje radova od drugih vt-a
Svako ko zavrsi poslije vremenskog roka ili ne preda rad automatski se diskvalificira

et ja sam poceo
 
Narode... nista bez sudija... znam iz iskustva.....
predaju se dva rada..... a glasanje je oprilike ovako......
osoba A i osoba B
osoba A super si uradio ali mi se felge ne svidjaju
osoba B narezani ti blatobrani i pozadinu nisi uklopio ali mi se svidjaju retrovizori
Glas osoba B.....

znaci ovde nema nikakve veze sa kvalitetom radova nego se glasa na osnovi prijateljstva i laicki....

sto se mone tice dvoje sudija i glas naroda.... ili samo sudije tri komada....


phantom je napisao(la):
Vremenski rok
Zabrnanjeno uzimanja gotovih radova
Zabranjeno kopiranje radova od drugih vt-a
Svako ko zavrsi poslije vremenskog roka ili ne preda rad automatski se diskvalificira

et ja sam poceo


ne treba puno izmisljati pravila... samo kopirati vec postojece.....
Evo jedna sa starog "PS Challange-a"
Pravila

Mogli bi i malo pregledati stare teme jer ima vec dosta radova i takmicenja....
 
Član
ma kakve sudije, sta odma komplikujete..pa jbte ne radi se u pare, nego cisto iz dosade i da se malo pokrene podforum
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
ma kakve sudije, sta odma komplikujete..pa jbte ne radi se u pare, nego cisto iz dosade i da se malo pokrene podforum

Isti sam ;)

Svaki clan postavi svoj VT rad proglasi se najbolji rad od clanova foruma putem glasanja i opet ispocetka ;)
 
Top