Obavjestenje! PHOTOSHOP TUNING TURNIR

Obavjestenje! PHOTOSHOP TUNING TURNIR

POŠTIVANJE PRAVILA JE OBAVEZNO, SVAKI PREKRŠAJ ĆE SE STROGO KAŽNJAVATI.


PRIJAVA I UČEŠĆE NA TURNIRU

[*]Pravo na učešće imaju svi članovi foruma
[*]U temi PHOTOSHOP TUNING TURNIR organizator postavlja fotografiju koja će biti zadatak za prerade
[*]U temi namjenjenoj za prijave takmicara, svi koji žele da učestvuju, dužni su da se prijave
[*]Krajnji rok za predaju radova, definiše se prilikom objavljivanja fotografije koja će biti predmet prerada
[*]Nakon isteka roka za predaju radova, svi radovi se pregledaju. Ukoliko se uoči neka nepravilnost, rad se poništava, autor diskvalifikuje, te dobija zabranu učešća u daljem takmičenju na određeni period
[*]Prijaviti možete jedan rad u toku jednog takmičenja
[*]Fotografija mora biti uploadovana na neki od online host servisa ili putem foruma
[*]Rezolucija fotografije koju objavite mora biti min. 1600 x 1200 pixela (poželjno postaviti "thumb" prikaz, zbog što veće preglednosti
[*]Rad mora biti prijavljen prije isteka roka za objavu radova, u protivnom vaš rad je nevažeći i automatski će se izbrisati
[*]Ukoliko dođe do nesuglasice ili pak sumnje o ispravnosti vašeg rada na zahtjev odgovornog lica (organizatora) dužni ste putem privatnih poruka obrazložiti stvari koje budu nejasne
[*]U temi za prijavu radova smiju biti samo postovi s prijavama prema prethodno napisanim pravilima u protivnom vaš post će se smatrati spamom te biti strogo sankcionisan!

GLASANJE

[*]Glasati mogu svi članovi foruma
[*]Za naj rad glasat će se putem ankete (automatski), gdje će svaki glas biti javan
[*]Trajanje glasanje određivat će organizator
[*]Za svaki rad možete glasati po jedan put (u svakom takmičenju po jedan glas)
[*]Glas koji dajete mora biti objektivan
[*]Svaki objektivan glas je dobrodošao jer može biti presudan u izboru naj rada
[*]Glasanje će se moći vršiti samo u za to predviđenom roku

Sva pitanja, sugestije i kritike pišite u temi ‘Obavjestenje! PHOTOSHOP TUNING TURNIR’. Spam strogo zabranjen.
 
E Roki , a jel mi postavljamo slike zavrsenih auta ili saljemo tebi ili nekome nadleznom , pa da taj neko postavi sve slike ali anonimno , znaci stavi 5-6 radova , obiljezi ih sa slika 1 , slika 2 .... tako da glasaci ne znaju ciji su radovi i da ne bude ono , ja glasao za jarana .... I onda na kraju koji rad pobjedi , ta se osoba javi i to je pobjednik.
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
E Roki , a jel mi postavljamo slike zavrsenih auta ili saljemo tebi ili nekome nadleznom , pa da taj neko postavi sve slike ali anonimno , znaci stavi 5-6 radova , obiljezi ih sa slika 1 , slika 2 .... tako da glasaci ne znaju ciji su radovi i da ne bude ono , ja glasao za jarana .... I onda na kraju koji rad pobjedi , ta se osoba javi i to je pobjednik.

odlian prijedlog
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
E Roki , a jel mi postavljamo slike zavrsenih auta ili saljemo tebi ili nekome nadleznom , pa da taj neko postavi sve slike ali anonimno , znaci stavi 5-6 radova , obiljezi ih sa slika 1 , slika 2 .... tako da glasaci ne znaju ciji su radovi i da ne bude ono , ja glasao za jarana .... I onda na kraju koji rad pobjedi , ta se osoba javi i to je pobjednik.
;)
 
Da, putem mail-a ce te organizatoru dostavljati zavrsene radove, koji ce imati neki kodni naziv po kome ce se glasati..

Mail adresa ce biti naknadno dopisana u pravilima, dok se malo organizujemo..Cekam da se napravi novi PDF pa cemo tamo poceti..
 
Član
Dugo ne otvorih ovaj podforum i naletih sad kad imam sta i vidjeti... pa ovdje ima živih ?? heheh :)

Ajd kad se skonta sta kako kad i gdje da pocnemo akoBogda :) Ako mi naleti vremena mozda se i prijavim :)
 
Član
Hajmo, hajmo, sta se ceka, ko postavlja sliku, kad ? :icon_question:

Zima, snijeg ne`am sta raditi. :)
 
Član
Treba se prvo otvoriti tema ko sve ucestvuje i onda organizator otvara novu temu sa odredjenom slikom a organizator u ovom slucaju bi trebai biti neki od glavonja (admin) :D
 
Monitor mi opet dobio onu glupu boju ko da se upišo , sve mi nesto zuto , ne mogu ovako raditi al nikako , ***** od do :(
 
Član
Idel ovo u pogon ubrzo? S koliko prijava starta turnir i hoćel biti neke nagrade :)

Već je 13 prijavljenih ;)
 
Tema prerade postavljena na prvoj strani! Rok za predaju radove je 26.12.2010. godine do 17 sati. Svi prijavljeni su duzni poslati rad u visokoj rezoluciji, na E-mail: bhtuning2010@gmail.com

U mail-u obavezno napisati ime i nick autora! Srdacan pozdrav i sretno tuning-ovanje ;)

Molimo vas da se pridrzavate pravila!


Rijeseno!
 
PITANJE????
Da li slati radove pod sifrom tako da se ne zna za koga se glasa.... Po meni je to bas dobra stvar.....????
ako je "da"... navesti da se radovi ne potpisuju sa standardnim potpisom na radu nego samo sifra....
 
Top