Nurija Mahmutovic - Golf 4

Nurija Mahmutovic - Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ah ja malo kasno vidio temu al nema veze, Nurija je svog golfa drzo u garazi gdje ja zivim! heh golf je strava bio u ono vrijeme!! Svaka mu cast!
 
heh nurija i golf
na prvi race sam sa tim golfom tj sa nurijom, od tuzle, beograda, mostara nurija naidje po mene u Sarajevo ili ja odem u Tuzlu pa idemo na race
pocelo je od vremena 16.8 nekog pa na 16.1 pa onda je preslo u opsesiju.
U to vrijeme je bila ta furka po Tuzli ko je brzi a Nurija kao fanatik mora preci granicu u prepucavanju.
Kako bih rekao njegov uspon je poceo kada je oderao (sjecaju se stariji ovi) nekog lika SALEM bmwm5 crni (taj bmw je izgorio) i tu je sve pocelo.
Te pare i pare ulozene u tu 4 od tirbina, kovanih klipova, keramickih lamela, nitra, dizni itd
Golf je isao 13.9 najbolje kako ja znam, a ovaj momak sto ga je kupio trebao bi uloziti bar pola jos para da to popravi da bi isao opet kao tada :)
imao sam dosta slika ali zbog virusa morao sam format racunar tako da je sve izbrisao.
pozz
 
ko kad su ga rastavljali sastavljali a i momak vjerovatno nije se ustelio na njega kao nurija
vozali smo se po sarajevu i pucali nitro
u po bijela dana kad opali nitro sve 3 trake crne ne vidi se nista a mi umiremo od smijeha
pa usporimo auta nas sustignu gleda svijet prema nama a stakla zamagljena
ma loooood golf bio nema sta
 
Legend
Hehe sto je svjet cudan kad sam pricao o golfu na pun gas i postavljo klipove svi ste ga ismijavali, sad vam idol... pfff
 
JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
heh nurija i golf
na prvi race sam sa tim golfom tj sa nurijom, od tuzle, beograda, mostara nurija naidje po mene u Sarajevo ili ja odem u Tuzlu pa idemo na race
pocelo je od vremena 16.8 nekog pa na 16.1 pa onda je preslo u opsesiju.
U to vrijeme je bila ta furka po Tuzli ko je brzi a Nurija kao fanatik mora preci granicu u prepucavanju.
Kako bih rekao njegov uspon je poceo kada je oderao (sjecaju se stariji ovi) nekog lika SALEM bmwm5 crni (taj bmw je izgorio) i tu je sve pocelo.
Te pare i pare ulozene u tu 4 od tirbina, kovanih klipova, keramickih lamela, nitra, dizni itd
Golf je isao 13.9 najbolje kako ja znam, a ovaj momak sto ga je kupio trebao bi uloziti bar pola jos para da to popravi da bi isao opet kao tada :)
imao sam dosta slika ali zbog virusa morao sam format racunar tako da je sve izbrisao.
pozz
znam ja salema,hehe...zahirovic...inace poznat u tuzli po jakim BMW-ovima i kao vrsni majstor za iste....nema ga nesto nidje vise,ukopase nas zene i brakovi :D
 
znam ja salema,hehe...zahirovic...inace poznat u tuzli po jakim BMW-ovima i kao vrsni majstor za iste....nema ga nesto nidje vise,ukopase nas zene i brakovi :D

to je taj crni bmw 5 kad ga je Nurija oderao ovaj izisao i cestitao mu i tada je sve bas bas pocelo :)
Jos u to vrijeme sjecam i ovakoga Dakija, Huke , Amira sto je vozio plavoga una turba, prije njega je vozio crvenu hondu crx, sva zatamnjena i Davora i njegove škodurine dizelke crne zatamnjene i boce freona da je hladi :)
Mislim da je Huka vozio passata dizela isto čipovi bogovi taj fazon, pa poslije kupio mazdu neku nesto

Bio je jos neki lik Čupo isto BMW ljubitelj plavu 5 vozao al ih Nurija sve šibao
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
kako sam cuo prije par godina da mu je turbina bila od touarega ;) sad koliko je to tacno ne znam ;)

Prvo treba spomenuti da je nurija prodao auto nekim likovima ovdje u sarajevo koji ga i nisu bas odrzavali kako treba, ono auto se stalno vozalo ali se nije bas odrzavalo kako ovakva auta to zahtjevaju, pa je onda alen imao problema dok je to sve vratio kako treba, ugl duga prica..

turbina je sada sa mercedesa 320kompresora,dizne su ostale iste i ostali setup je manje vise isti, samo sto je mapiran na manje konja (bez nitra) zbog cega je alen odlucio tako, ne znam
pricao sam sada u zivinicama sa njim.. tako da je to sto se auta tice..

alen ce se vjerovatno opet vratit na manju turbinu,hoce li opet ici nitro, poznavajuci alena vjerovatno hoce, vidjet cemo
 
Član
Upravo tako.. trebao bi preko zime staviti manji turbo.. razlog je jednostavan, nemamo ceste za onaj setup koji sad nosi. Turbina je takva da pravu snagu razvija tek preko 100km/s
Sad u Zivinicama sam do 100km/s poprilicno bjezao a ona belaj.. Auto se ubilo za autoputa :)

Alen je zaista dosta truda ulozio u auto da ga vrati u neko normalno stanje.. steta sto Nurija nije izmjerio auto za svom zadnjem setupu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top