Nurija Mahmutovic - Golf 4

Nurija Mahmutovic - Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma sve je to ok ali sto dimi :) sjecam se na pisti u mostaru kad je on prosao nije nijedna plavuša ostala u publici sve crnke i svi crni ko cigani od čađe :)
 
Član
Zoki TDI iz Zagreba je sada u Osijeku isao 11.9 sec sa 1.9 tdi motorom pa ti vidi :)

SM chip tuning, mjesto, poslije koga Vam vožnja Vašeg automobila čini zadovoljstvo...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
hahah,ovaj nije cuo za nuriju... :D
salim se ...
taj momak je legendaran na TK sto se tice 402m. trka...imao je crnu cetvorku tdi-a full zatamnjen sa kineskim natpisom na zadnjom bocnom staklu...mislim da je bio jedan od prvih (na nasim prostorima naravno)koji je pucao nitro u dizela i ubijao benzince...
a da,imao je problema sa mostarcima kad je jednom prilikom izgubio trku od jedne A6 3.0tdi i onda je bilo prepirke i pretnje....

Oprostite sa kojim je Mostarcima imao probleme? Na čijoj je to bilo trci :icon_rolleyes:?
 
Član
prije jedno 2 il 3 mjeseca sam sreo cvrku..ma ide i sad nenormalno..prije je isla ludo al isad nije za odbaciti..svaka cas na autu..
 
Član
Znam ja za Nuriju, vidjao sam cetvorku po sapni u to vrijeme ali tad nisam znao sta on radi i sta je street race uopste(bio sam 7 razred).... sad kad znam nesto vise o streetu znam i koliki je to covjek bio, i posebno mi je drago jer je iz mog kraja. Koliko znam sada voza neko motorče....
 
al najjace su iz grada price, sjeban motor, vidi kolko cadi, unistio ga je itd obavezno kada pocne o njemu prica :D
 
Evo slike Nurije i golfa sa Street Race-a u Zivinicama 2007

Street Race Banja Luka 2007.Samo slike mi nisu nesto .
 

Prilozi

  • IM000313.JPG
    IM000313.JPG
    230,8 KB · Pregleda: 130
  • IM000487.JPG
    IM000487.JPG
    179,4 KB · Pregleda: 253
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top