NOVO!!! LED DAYLIGHT SET!!!

NOVO!!! LED DAYLIGHT SET!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2 deyo-->ma neka bolje da me vide nego da nevide, nek svi znaju ko san i šta san
svakako meni je autokuća kovačić (audi) kraj kuće pa mogu toga nabavit koliko oću
 
Član
mislim da se ovo ne moze atestirati :)
dakle ako te pusti drot pusti...mozda i moze ali to je komplikovano onda trebaju biti mnogo jace ledice i skuplje,kao sto su u audijima novijim
 
Član
ako ove ledice imaju TUV onda su već atestirane, samo je stvar oće li plavci pripoznat da to nisu maglenke, hehehhe
 
Član
njemci dopustaju te naknadne LED kao dnevno svijetlo, ako je tako povezano da se one gase kad se normalno svijetlo i daljinska svijetla upale. tako prodjes kroz TÜV.

i ja sam razmisljala o tim LED, pa ipak se nisam tome odlucila. jer za mene ide ferari crvena boja samo na ferarija, ta dnevna svijetla na audia, i M3 oznaka samo na M3..
 
golf_2_1.3 je napisao(la):
dobro za tog sa A5 njega nisu trebali kaznjavat jer je to serijski na autu,a sta je s nama koji bi to ugradjivali jel postoji neki atest il nesto slicno za to......ako moze nek A3M odgovori

Postovani,

sto se tice LED Daylight svjetala, one imaju E-mark, znaci one su po zakonskim propisima dozvoljene u drzavama europe i EU. Tako da policija nema osnove da pise kazne zbog takvih stvari. A ovde (kao i u mnogim drugim zemljama) postoje pojedini policajci koji izmisljaju neke svoje zakone.

Znaci sto se tice zakonskih propisa sve sto ima E-mark moze da se stavlja na vozilo i u drzavama gdje postoji homologacija prerada, to je sasvim normalno i prolazi homologaciju bez problema.

LP,
 

JD.

Član
ove su skupe zato sto su JAKE pa se mogu koristiti kao dnevna svjetla

moze svako naredat 10 dioda u karambolku ali to se navece vidi kao obicna pozicija, po danu nikakve funkcije...


koliko para toliko muzike, ovo je ekstra stvar

a sto se tice policije, mogu oni pisati kaznu ako misle da su upravu, ti fino odes na sud i rijesis stvar...
 
emirEX_sa je napisao(la):
ovo sve extra izgleda ali ima jedna caka kod ovoga, a to je da to policija kaznjava barem u kantonu sarajevo. znamo svi da ova dnevna svjetla se koriste da bi se xeon-i manje koristili danju i samom tim produzio im vijek trajanja. kako ti nasem policajcu objasniti da su ovo dnevna svjetla a nesto sasvim drugo. odgovor je nikako. neki dan su lika kaznili a on vozi Audi A5, a znate i sami da u faru imaju ugradjena dnevna svjetla. e sad dali se isplati kupiti ovako nesto ako ces postati meta nase policije.

eto toliko

U potpunosti se slazem...
 
Član
JD. je napisao(la):
ove su skupe zato sto su JAKE pa se mogu koristiti kao dnevna svjetla

moze svako naredat 10 dioda u karambolku ali to se navece vidi kao obicna pozicija, po danu nikakve funkcije...


koliko para toliko muzike, ovo je ekstra stvar

a sto se tice policije, mogu oni pisati kaznu ako misle da su upravu, ti fino odes na sud i rijesis stvar...

eo bojane,receno je sve
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ove su skupe zato sto su JAKE pa se mogu koristiti kao dnevna svjetla

moze svako naredat 10 dioda u karambolku ali to se navece vidi kao obicna pozicija, po danu nikakve funkcije...


koliko para toliko muzike, ovo je ekstra stvar

a sto se tice policije, mogu oni pisati kaznu ako misle da su upravu, ti fino odes na sud i rijesis stvar...

eo bojane,receno je sve


Ma joj ne mislim ja na jeftinije sa pijace i ove, nego izmedju ovih u njihovoj ponudi koja je razlika :D
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
ovo sve extra izgleda ali ima jedna caka kod ovoga, a to je da to policija kaznjava barem u kantonu sarajevo. znamo svi da ova dnevna svjetla se koriste da bi se xeon-i manje koristili danju i samom tim produzio im vijek trajanja. kako ti nasem policajcu objasniti da su ovo dnevna svjetla a nesto sasvim drugo. odgovor je nikako. neki dan su lika kaznili a on vozi Audi A5, a znate i sami da u faru imaju ugradjena dnevna svjetla. e sad dali se isplati kupiti ovako nesto ako ces postati meta nase policije.

eto toliko

VELIKI potpis,kaznjavaju za maglenke......odmah ce ti bubnuti da si maglenke upalio,ja bi volio staviti ali bas zato.......bolje ne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top