NOVO!!! LED DAYLIGHT SET!!!

NOVO!!! LED DAYLIGHT SET!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
glavaenovicecopyex4.jpg


Postovani,


_729535.GIF


Dakle u pitanju su LED dnevna svjetla, to je poslednji trend koji mozete da vidite na novijim Audi modelima.

_260465.GIF


5 LED WHITE 104x22mm 8 LED WHITE 156x22mm 11 LED WHITE 110x30mm
SY SJ269SE SY SJ269LE SY SJ271E
105 KM / par 140 KM / par 105 KM / par
 
Honda je napisao(la):
Nije li to malo skupo za par LED-ova? Eno prijatelj je sam sebi uradio, i dobro izgleda. Mislim, svako svoje zna, ali te pare ja ne bih izdvojio.

Pozdrav

Nazovite ovlasteni VW - Audi servis i pitajte za cijenu LED dnevnih svjetala.

LP,
 
Član
nije ovo puno novaca,ovako se i krecu ove ledice,a napravit mozes sam sebi ali sa ovakvim kucistem tesko ces uraditi i da to traje barem 2-3 godine a i da izgleda lijepo.
 
Član
ima,znam da ima na ebay,al kakva je kvaliteta tih...a znam kakvog ima smeca po ebayu.
i opet ces dostavu platit 10 eura.a vako imas dostavu i garancije neke vjerovatno.
a ima oko 200eur nesh sto je mnogo bolje od ovog svega zajedno al 200 eur :)
 
Član
od tih 100 maraka dvije trecine je na kvalitetno kuciste koje ima ova ogledalca da to lici na nesto,a ne kad poredas onako u neku cijevcicu recimo domet je pola metra,tako da u stvari i nisu daylight neko kao pozicije,ako ne i slabije.
 
Član
ovo sve extra izgleda ali ima jedna caka kod ovoga, a to je da to policija kaznjava barem u kantonu sarajevo. znamo svi da ova dnevna svjetla se koriste da bi se xeon-i manje koristili danju i samom tim produzio im vijek trajanja. kako ti nasem policajcu objasniti da su ovo dnevna svjetla a nesto sasvim drugo. odgovor je nikako. neki dan su lika kaznili a on vozi Audi A5, a znate i sami da u faru imaju ugradjena dnevna svjetla. e sad dali se isplati kupiti ovako nesto ako ces postati meta nase policije.

eto toliko
 
dobro za tog sa A5 njega nisu trebali kaznjavat jer je to serijski na autu,a sta je s nama koji bi to ugradjivali jel postoji neki atest il nesto slicno za to......ako moze nek A3M odgovori
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top