NOVO!!! LED DAYLIGHT SET!!!

NOVO!!! LED DAYLIGHT SET!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
DayLight je prava fora, extremno dobro izgleda kada se dobro uklopi uz ostali dio auta!
Ovi sto vele da mogu jeftinije proci sa HOME MADE proizvodom cisto sumljam! A iako bi jeftinije prosli nebi dobili ni upola ovaj efekat kao kod pravi! Uostalom mislim da to nisu obicne diode, koje mi susrecemo gotovo svaki dan, upaljac itd!
Po meni recimo jest puno dat 105km za ove najmanje dimenzije, al svi znamo da ono sto je mocno, i sto dobro izgleda, uz navedeno je i kvalitetno mora kvalitetno i kostati!
 
Član
Deyo je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
bili se ovo dalo spojit da radi ka žmigavac??

Vjerovatno bi,ima svi da vide gdje skrećeš :icon_biggrin:

@Honda
Svi mi možemo ovo napraviti ali sigurno neće biti kao ovo,odnosno i da uspiješ napraviti 'original kopiju',taj original bi te jeftinije izašao :icon_biggrin:
A to sa ebay-a,recimo ako uzimaš te od 40e,+ shipping&handling,još ako te klepnu na carini (meni za retrovizor uzeli 70KM + 8,5 carinski pregled :icon_evil:) opet skuplja pita nego tepsija* :icon_biggrin:

To za "carinski pregled" su te klepili po ušima druže:lol:
 

JD.

Član
enesss je napisao(la):
VELIKI potpis,kaznjavaju za maglenke......odmah ce ti bubnuti da si maglenke upalio,ja bi volio staviti ali bas zato.......bolje ne

mogu oni bubati sta hoce, zna se sta su maglenke a ovo nisu maglenke
 
Član
Audi je vec izmislio i nocna LED svjetla, koja mjenjaju ona klasicna. Kazu svjetle kao xenoni, al ne zasljepljuju toliko vozace iz suprotnog smjera. Mogu se dobiti kao doplata uz R8 po cijeni od 3600 Eura. Puno, al garant valjaju... :)
 
Deyo je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
bili se ovo dalo spojit da radi ka žmigavac??

Vjerovatno bi,ima svi da vide gdje skrećeš :icon_biggrin:

@Honda
Svi mi možemo ovo napraviti ali sigurno neće biti kao ovo,odnosno i da uspiješ napraviti 'original kopiju',taj original bi te jeftinije izašao :icon_biggrin:
A to sa ebay-a,recimo ako uzimaš te od 40e,+ shipping&handling,još ako te klepnu na carini (meni za retrovizor uzeli 70KM + 8,5 carinski pregled :icon_evil:) opet skuplja pita nego tepsija* :icon_biggrin:

To za "carinski pregled" su te klepili po ušima druže:lol:

Ma fino pisalo 8,50+70,25+10 (WTF?) + ptt ...im j* lopovsku! :icon_evil:

I meni su naplatili nesto 8.5 km prilikom podizanja stopki, samo ne znam za sta ti ovo 10 jos naplatise:icon_confused:
 
N

nenad

I meni su jednom naplatili 3,5 za carinski pregled, i 10km neka taxa, sta ces platis i gotovo!
 
Deyo je napisao(la):
8,5 je carinski pregled,to znam. 70,25 je carina :icon_sad: + 10KM pojma nemam za šta + ptt? Nisam pitao ovo za 10KM,veoma su neljubazni i drski,kao ono: Hoš' podić' il' ne'š? :icon_evil: Ima i finih ali...

70.25 carina:icon_confused:pa koliko ti je taj stavio na posiljci da je cijena?Ovaj moj je bio fin:DStavio 45$ i da je poklon, tako da ja nikakvih taxi i carine nisam imala, platila samo iznos koliko jeste i dostavu njemu i to je sve
 
Deyo je napisao(la):
Ma amerikanci papci,ja otkazao kulturno narudžbu,oni ništa odgovaraju,ni a ni b.Nije bio na stock-u,pa dok je iz Koreje doletio u USA pa u BiH :icon_evil: :D I na kraju ispade 180$ :lol: Ali mi nije ni jasno kako 70KM carina ako je 11% nije retrovizor > 700KM :lol: Ide on na Return Address pa nek' mi vrate mojih 80% :icon_biggrin: A nisam mogao preko ebay-a,nemogu da registrujem karticu na paypal :icon_rolleyes: Ma meni su Englezi zakon,koliko piše toliko i jest...
P.S. I ja sam dobio dodatne takse na poklon ;)

Ja sam preko Ebaya narucila iz Amerike za 2 sedmice otprilike doslo, poslato 2-og, stiglo oko 20-og, samo nase kartice nece Ebay da prihvati, to sam i ja vec probala, pa sam preko poznanika sa nekom drugom karticom narucila.Cijene sto se tice platila sve kao sto je i pisalo, samo u psoti kada sam podizala uplatila tih 8.5 km i to je sve.Bilo je prilicno brzo i efikasno a posiljka u ogromnom paketu:DAli cijena je stajala 45$:DPostedio me covjek izgleda fino :lol:
 
Ma to sve zavisi koliko je posaljioc spreman izaci u susret kupcu, ja ovog nisma nista ni pitala al eto covjek se sam od sebe snasao i nije bilo problema
 
Wow sto posta oguli:icon_eek:to vec nije do posaljioca vec do poste:DVracaj ti to najpametnije je, narocito ako imas vec ovdje za kupiti i sigurno izadje jeftinije
 
Član
@deyo
DHL te nije oderao za carinu? ne mogu da vjerujem!! oni imaju svoj carinski terminal i oni sami carine,neovisno o drzavnoj carini.
Ja sam nesto narucivo iz usa,bilo je mnogo para i carina i porez oko 30% ja mislim.a de mi reci koliko si platio radardetector pa ti nisu naplatili carinu i porez?i kojom su ti postom slali?
 
Član
pa ja kad salju uspsom,dakle postar je ipak bio,a ne dhl,daj link stranice na pm da dimvi imal v1 na njihovoj stranici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top