Novi VW Passat

Novi VW Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neznam stvarno i ja volim Merca,al nema sad tolike razlike da kazes nebo i zemlja u izgledu cc-a i cls-a zna se naravno sta je merc a pogotovi cls,cak mi ima ovaj cc malo privlacnije linije al eto kako kome......a i cc sa full opremom je 90 hiljada gengi neki dan vidio u nipexu da ti oci stanu kad vidis sa full i obicni verziju.......;)
 
Član
ma j*o to sto ja vozim vw, meni je recimo e klasa coupe i bmw 3 coupe 20 puta bolji od sve jednog vw-a i merca i ostalih auta :D
 
Član
a sto se ova dva auta ne bi mogla uporediti pa pogledajte slicnosti su ocigledne skoro da su braca
 
Član
http://www.automotovision.hr/automobili/vw/Nagrade-za-dizajn-Passatu-CC/Nagrade-za-dizajn-Passatu-CC.php šteta što ih cls nije dobio a? :D (ak se već ide na objektivno koji je ljepši)
 
Član
olensoner je napisao(la):
Samo ime Volkswagen vam sve govori, kao i auta koja je ta firma proizvela kroz historiju. Mislim, da se niko ne nadje uvrijedjenim, VW pravi kvalitetna i dobra auta, ali nikad nije bio, niti je trenutno premium segment. Mozda nekad i postane;)

VW nece nikad postati premium segment, ne zato sto ne zeli, vec zato sto se jasno zna na koje trziste VW "udara".

Za premium segment imamo ostale marke unutar grupacije.
(Audi, Porsche, Bentley...itd.itd.) :D
 
corrado je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
auto napravljeno 2004.god da uzme nagradu za dizajn 2009.god :icon_smile:

gdje je logika :D

gdje je nagrada za dizajn ? :D (i cc je iz 2008. ne 09)

vidi druze , CC je napravljen po uzoru na CLS , CLS je do tadad bio jedini 4door coupe , i ne mozes ih porediti covjece , pa CLS je ne jednu nego 5 klasa iznad CC-a , pa pogledaj hebenu AMG verziju sta dobijes , jest da kosta al u ovom trnutku ne pricamo o cijeni ;)
 
Član
znam da je.. svejedno sam vidio da se priča ovdje koji je ljepši (tu klasa nije bitna) , pa reko da probam nać koje nagrade je koji dobio... vidim cc ih ima hrpu, za cls nisam mogo nać.. nea veze, pustimo ovo stara tema ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top