Novi VW Passat

Novi VW Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Špijunske fotografije novog VW Passata

car_photo_340318_25.jpg


car_photo_340321_25.jpg


Na fotografijama se vidi šta možemo očekivati od Volkswagena u budućnosti.
Naši špijuni su fotografisali ovaj vješto zamaskirani prototip Passata u karavanskoj izvedbi, koji će biti predstavljen tek 2013.
Novi automobil će imati osvježen izgled prednjeg i zadnjeg dijela i redizajnirane svjetlosne grupe, sa dnevnim svjetlima u LED tehnologiji.
Ono što će novi Passat imati zajedničko sa posljednjom izvedbom Golfa i Audija A3 je MQB fleksibilna šasija.
Za pogon će biti zaduženi 1.4 i 1.6 TSI benzinski agregati, kao i dizelski agregati zapremine od 1.6 i 2.0 l.
Najjaču izvedbu će pokretati V6, snage od 300 KS, a postoje i naznake da će isti motor biti upotrebljen i u hibridnoj low-emissions verziji Passata.
Insajderi tvrde da će novi Passat kombinovati ugođaj premium klase i sportske vozne karakteristike, kako bi bio izravni konkurent BMW-u i Mercedesu.

izvor
 
Član
pa dobro nevidi se bas nesto da se moye komentarisati... zadnj dio slican predhodnom modelu...;)
 
Član
Cudno da je karavan:icon_question: Obicno on dolazi poslije limuzinske verzije:icon_question:
 

MTR

Član
Kazu ovi iz VW da ce na prvom prikazivanju novog Passata exkluzivno pjevati Semsa Suljakovic !!!
De ba sta ovi pisu kad ce to Passat bit ravnopravan BMW-u i Mercedesu , sad su kilometrima daleko a kamo li za par godina , pa trebalo im 6-7 godina da predju sa Pumpa-Dizna na Common Rail ( doduse popravili su se sa DSG-om ).
Inace stari grbonja je bio Tito , a ovaj trenutni model je katastrofa , ja ne znam u sta ljudi gledaju , kvalitetnija je Fabija od njega .
 
Legend
MTR je napisao(la):
Kazu ovi iz VW da ce na prvom prikazivanju novog Passata exkluzivno pjevati Semsa Suljakovic !!!
De ba sta ovi pisu kad ce to Passat bit ravnopravan BMW-u i Mercedesu , sad su kilometrima daleko a kamo li za par godina , pa trebalo im 6-7 godina da predju sa Pumpa-Dizna na Common Rail ( doduse popravili su se sa DSG-om ).
Inace stari grbonja je bio Tito , a ovaj trenutni model je katastrofa , ja ne znam u sta ljudi gledaju , kvalitetnija je Fabija od njega .

budi realan

presli su vec na common rail, ne tako davno, al jesu
pd se pokazao kao "dobar" izbor, samo je bio previse bucan, malo problemi sa diznama, ali svako auto ima felere, Boze moj..
mislim da ne kaska puno za mercom i bmwom, jer je i cijenom dosta povoljniji, tako da..
 
Član
novom passatu nista ne fali pogotovo cc-u koji izgleda 20 puta bolje i od bmw-a i merc-a u toj klasi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top