Novi VW Passat

Novi VW Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR je napisao(la):
Kazu ovi iz VW da ce na prvom prikazivanju novog Passata exkluzivno pjevati Semsa Suljakovic !!!
De ba sta ovi pisu kad ce to Passat bit ravnopravan BMW-u i Mercedesu , sad su kilometrima daleko a kamo li za par godina , pa trebalo im 6-7 godina da predju sa Pumpa-Dizna na Common Rail ( doduse popravili su se sa DSG-om ).
Inace stari grbonja je bio Tito , a ovaj trenutni model je katastrofa , ja ne znam u sta ljudi gledaju , kvalitetnija je Fabija od njega .

Opet one vječne dileme nešto je totalno loše a nešto je totalno savršeno a ništa nije tako nego je negdje između malo više na ovu ili onu stranu...
 
Član
Astra je napisao(la):
novom passatu nista ne fali pogotovo cc-u koji izgleda 20 puta bolje i od bmw-a i merc-a u toj klasi..

cisto subjektivno misljenje...realno gledajuci gdje ce poredit passat sa bmw-om ili sa mercom?nema smisla ljudi moji,dva razlicita svijeta...
 
Član
kak ja vidim sad 140ks tdi passat u osnovnoj opremi nema ništa manje nego što dobiješ u slične snage diesela osnovnog paketa c klase ili trojke... iako naravno.. to nije za usporedbu jer je passat veći od navedenih, prednji je pogon, totalno druga filozofija... a CC je cjenovno točno u njihovom rangu, iako opet puuuno veći i totalno drukčiji.. mislim da nitko neće ić kupit passata ak je mislio bmw-a 3 ili c klasu, isto i za obrnut slučaj..
Netko želi jednostavnost prednjeg pogona a velku limuzinu.. uzet će passata, netko se oće kurčit (uglavnom) pa uzme merca makar najjeftinijeg bez ičega... (rekoh netko-uglavom) .. a bimmer je bimmer.. sport-sedan sport-coupe.. +rwd .. passat to nemože zamjenit... totalno drugačiji su sva 3
 
Član
Astra je napisao(la):
novom passatu nista ne fali pogotovo cc-u koji izgleda 20 puta bolje i od bmw-a i merc-a u toj klasi..

koji je to bmw i mercedes u klasi s cc-om?

s ovim se passat ne smije porediti>
5f03c9cb.bmp
 
Član
HAHAHAHAHHAHAHA pa ti nisi citav covjece moj, poredis cls-a auto od 150 hiljada sa cc passatom koji kosta 50 hiljada km.... da bog sacuva... cc bi valjda trebo da bude u klasi sa c klasom ,a4? ili uzmi u obzir e klasu, a6 ljepsi i od jednih i od drugih, naravno da merc je puno napredniji i ima bolje opreme, ali ja samo izgled i isplativost govorim
 
boss je upravu , CC-u je jedini , pa hajmo reci , konkurent CLS zato sto su samo oni coupe-i sa 4 vrata tj. coupe limuzine , ne mozes CC-a porediti sa C klasoma BMW nema nikako predstavnika u limuzina/coupe klasi ;)
 
Legend
opet kazem, al sad svima, budite realni
ajmo ovako to reci, vw je manje vise uvijek bio (manje vise) komercijalno auto, sto i cijene pokazuju.. (ovo poredim sa bmwom i mercom)
tako da ne mozemo to nikako gurati u jedan kos, al nikako znaci..
cls i cc ili bmw 6 se ne mogu poredit nikako, jer su sasvim razlicite politike proizvodjaca, ne kazem, ima slicnosti, ti coupe izgledi sa 4 vrata, al opet

budimi realni, pa samo skontajmo koje auto to cesce vidjamo na ulicama, passata cc ili merca clsa..
ja vise vidjam cca znaci da se vise svidja raji, vise pristupacan, kako god okrenes.. bar ovdje kod nas, tako nek i ostane..

pozz
 
.nOKe je napisao(la):
opet kazem, al sad svima, budite realni
ajmo ovako to reci, vw je manje vise uvijek bio (manje vise) komercijalno auto, sto i cijene pokazuju.. (ovo poredim sa bmwom i mercom)
tako da ne mozemo to nikako gurati u jedan kos, al nikako znaci..
cls i cc ili bmw 6 se ne mogu poredit nikako, jer su sasvim razlicite politike proizvodjaca, ne kazem, ima slicnosti, ti coupe izgledi sa 4 vrata, al opet

budimi realni, pa samo skontajmo koje auto to cesce vidjamo na ulicama, passata cc ili merca clsa..
ja vise vidjam cca znaci da se vise svidja raji, vise pristupacan, kako god okrenes.. bar ovdje kod nas, tako nek i ostane..

pozz

:D


da ,CC-a ima vise nego CLS-a al to ga ne cini boljim , nemoj sad cijenu uzimati u obzir , ko hoce da ima coupe-a sa 4 vrata a nema previse love kupi sebi CC-a , a ko ima love kupi CLS-a , naravno da je CLS bolji po opremi , motorima , ma svemu , al jbg taj ugodjaj se placa ;)

ne svidja se CC raji vise od CLS-a nego jbg , znamo kakvi su nam standardi a kakve su CLS-u cijene , ja jos nisam upoznao nekog da vozi CC-a a da ne bi volio imati CLS-a ;)
 
Samo ime Volkswagen vam sve govori, kao i auta koja je ta firma proizvela kroz historiju. Mislim, da se niko ne nadje uvrijedjenim, VW pravi kvalitetna i dobra auta, ali nikad nije bio, niti je trenutno premium segment. Mozda nekad i postane;)
 
Član
Astra je napisao(la):
HAHAHAHAHHAHAHA pa ti nisi citav covjece moj, poredis cls-a auto od 150 hiljada sa cc passatom koji kosta 50 hiljada km.... da bog sacuva... cc bi valjda trebo da bude u klasi sa c klasom ,a4? ili uzmi u obzir e klasu, a6 ljepsi i od jednih i od drugih, naravno da merc je puno napredniji i ima bolje opreme, ali ja samo izgled i isplativost govorim

mercedes w204, c klasa, nije coupe tako da ne mogu biti u istoj klasi, niti se mogu porediti... nego je cc po izgledu najblizi clsu..
a to o ljepoti se nema sta pricati, ti vozis vw i naravno da ce ti biti ljepsi
vw, to je tvoje misljenje, i ne mozes reci ljepsi je od mercedesa, bmw-a,audia itd...ljepsi je tebi...
61b3c209.bmp


Mrva je napisao(la):
@boss_C200
jesi siguran??

100% :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top