Novi ljubimac, SAAB 9000 turbo

Novi ljubimac, SAAB 9000 turbo

Dobra kupovina, svaka cast :) Da posluzi dugo bez veci problema. Prave svedjani dobra auta kao i filmove :)) A motor posebna prica, dobar je skidanje osmijeha pojedinim sa "prenaduvanim" autima :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Viđen danas, proleti uzbrdo :) baš u blizini gdje je fotografisan
 
Član
odlicno auto da te dobro sluzi, inace sam nesot citao o sigurnosti automobila i procitam da nikad ni jedan smrtan slucaj nije prijavljen u ovoj marki automobila, e sad je li istina ili marketing ali u svakom slucaju dosta sigurna auta :)
 
Član
Kao i većina, ništa pametno nemam za napisati, samo moram pohvaliti tebe i odluku da se kupi ovakav automobil. RESPECT
 
Član
Hvala svima, kiša je a nisam stigao da automobil detaljno očistim. Obećao sam usput par fotki unutrašnjosti...

Photo0146.jpg

Photo0147.jpg

Photo0150.jpg


All inclusive!:wacky:
 
BHT Ovisnik
u Visokom,neznam tko,al radio je clan little dragon na astri mescini,povoljno a drama dobro :D
imam istu ovakvu kozu za volva na katu,ako naletis negdje ovakvu boju da ima na metar javi :D a uz to ako te put nanese javljaj se da upoznamo zemljake turbake :D
 
Član
u Visokom,neznam tko,al radio je clan little dragon na astri mescini,povoljno a drama dobro :D
imam istu ovakvu kozu za volva na katu,ako naletis negdje ovakvu boju da ima na metar javi :D a uz to ako te put nanese javljaj se da upoznamo zemljake turbake :D

Svakako, budem često u Mostaru. Samo dok se auto kompletno ne utegne, nema me dalje od mahale hehe. U toku je i prevod automobila pa vidjet ćemo.

Kad se u gradu vozim, pogotovo gužvama, pomalo mi se digne temp. što naravno nije dobro, mislim nikada nije došla na crveno nedo mi bog nego se ovdje zadrži. Slika...
Photo0144.jpg


Sutra odoh da promijenim permant i termostat. Nadam se da će se stabilizovati na sredinu!
 
Super Moderator
Izgleda saab ima cesto tu manu sa pregrijavanjem. Nedavno sam imao 95 3.0tid, auto me takodje odusevio i prvi dan malo sam probavao kako ide i pregrijao se.. Ne znam zasto stvarno :/
 
Član
Izgleda saab ima cesto tu manu sa pregrijavanjem. Nedavno sam imao 95 3.0tid, auto me takodje odusevio i prvi dan malo sam probavao kako ide i pregrijao se.. Ne znam zasto stvarno :/

Nije mana u pregrijavanju, nego jednostavno nešto zakaže, a otkrit ćemo šta je. Može biti termostat, permant, začepljen hladnjak itd itd... :bookworm:
 
Top