Nokia 1100 preko 1000km

Nokia 1100 preko 1000km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravu si Boga mi, ameri nemaju pojma, evo gledam ovdje u Italiji trazi jedan iz Palerma 25 tisucica eura:icon_eek:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=nokia+1100&_sacat=0&_odkw=11+00&_osacat=0&bkBtn=&_trksid=p3286.m270.l1313

malo bolje pogledaj
i nemoj gledat americki ebay sta oni znaju :O)

pogledaj ti kume americki pa ces vidjeti cijene, traze ameri i po 25000 $

ja sam trenutno u atlanti i trazio sam ovaj tel al ga nema nigdje....pozzz
 
Član
to da se tako pare kupe s bankomata s ovim smecem svi bi bili milioneri a NOKIA kao firma..bi propala od tuzbi banaka i ostalih klijenata...
 
Član
Got2b je napisao(la):
to da se tako pare kupe s bankomata s ovim smecem svi bi bili milioneri a NOKIA kao firma..bi propala od tuzbi banaka i ostalih klijenata...

i ja nesto sumnjam da je ovo neko bacio bombu i sve nas pobio s ovom pricom:icon_rolleyes:
 
Član
ma de nama balkancima ne treba puno:D

kako je isto onaj site bio klikces ovo ono lafo nagrade Iphone itd itd...a niko nista nevidje od toga...

tako i ovo neko bacio bombu i svi poletili...
da se tako pare zaradjuju nebi niko ledja lomio;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
to da se tako pare kupe s bankomata s ovim smecem svi bi bili milioneri a NOKIA kao firma..bi propala od tuzbi banaka i ostalih klijenata...

i ja nesto sumnjam da je ovo neko bacio bombu i sve nas pobio s ovom pricom:icon_rolleyes:

Pa zasto onda taj telefon dostize toliku cijenu na e-bayu, zbog bosanaca! :icon_question:
Mi normalni korisnici racunara nemozemo ni zamisliti kakve sve stvari hackeri rade na netu! :icon_confused:
 
Član
addo je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
to da se tako pare kupe s bankomata s ovim smecem svi bi bili milioneri a NOKIA kao firma..bi propala od tuzbi banaka i ostalih klijenata...

i ja nesto sumnjam da je ovo neko bacio bombu i sve nas pobio s ovom pricom:icon_rolleyes:

Pa zasto onda taj telefon dostize toliku cijenu na e-bayu, zbog bosanaca! :icon_question:
Mi normalni korisnici racunara nemozemo ni zamisliti kakve sve stvari hackeri rade na netu! :icon_confused:

ma moze ovdje bit svasta u opticaju,,ja sam za svaki slucaj zaduzio desetak ljudi da nadju nekoliko rh16 i rh17 modela,,pa ce prodaja pokazati da li ista ima od ovoga.....dok ne cujem direktno od neke osobe da je dobila preko sto maraka za ovaj telefon necu da vjerujem ni u sta;)
 
moglo je ovo sigurno jedan odredjeni period , ali vec se tome stalo u kraj sigurno , treba se paziti , da ne dobijete vi prijavu od murije :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top