Nokia 1100 preko 1000km

Nokia 1100 preko 1000km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Istina samo oni koji su proizvedeni u Njemačkoj... ja prije 3 sata bio svjedok, lik iz Italije kupi 3 komada po 100KM ovdje, i to sasvim slučajno upita da nema ko ovaj mobitel, kaže dajem 100KM za njega... govori momak da ima 3... i ovaj mu daje 300KM za njih, odem momak i donese ih, polovni, ispravni...

Kaže treba mu za neke kolege Ruse koji žive u Italiji...

Ja se začudio, kontam baš ovo neka fora ima, nije izmišljeno...
 
Član
tesa je napisao(la):
ja sinoc proda dva po zestokoj cijeni jois u nedelju tri dobiam
Po kojoj ako nije tajna.. ustvari na PP ako nije frka

Imam i ja jedan samo moram provjerit koja je serija
 
Član
takodjer ako neko zeli imam jedan rh18...ponude na pm ako je ko zainteresovan...bujrum ljudi :icon_smile:
 
Član
Cini mi se da vw_damir rece...totalno su druge stvari u pitanju, a osim ovog telefona, za ovo kupljenje para sa racuna itd treba vam jos hrpa maticnih ploca, i raznoraznih konektora, no opet, sta ce nekom to u zivotu, niko se nije najeo leba od toga...
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Cini mi se da vw_damir rece...totalno su druge stvari u pitanju, a osim ovog telefona, za ovo kupljenje para sa racuna itd treba vam jos hrpa maticnih ploca, i raznoraznih konektora, no opet, sta ce nekom to u zivotu, niko se nije najeo leba od toga...

ma jasta nego mesa :lol:
 
Član
rh18 ko hoce bujrum imam i ja jedan kom,skroman sam nek mi neko da n95 za njega bit cu zadovoljan :D :lol:
 
Član
Imam i ja rh18, Hungary edition.:D

Izbrisaćemo Hungariju i zalijepiti Švabu i daću ga za Golfa cvaju, naravno dizlo.:D
 
BMW-GTI je napisao(la):
Cini mi se da vw_damir rece...totalno su druge stvari u pitanju, a osim ovog telefona, za ovo kupljenje para sa racuna itd treba vam jos hrpa maticnih ploca, i raznoraznih konektora, no opet, sta ce nekom to u zivotu, niko se nije najeo leba od toga...

koje druge stvari , kloniranje zirafe , za sta ti jedan mobitel moze posluziti molim te ? :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Imam i ja rh18, Hungary edition.:D

Izbrisaćemo Hungariju i zalijepiti Švabu i daću ga za Golfa cvaju, naravno dizlo.:D

i kod mene je rh18 hungary :lol::lol::lol:

kad ga upalim pise nesto insert SIM jel to to:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top