Nokia 1100 preko 1000km

Nokia 1100 preko 1000km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dzeniii je napisao(la):
samo cekam starog da dodje kuci,,on ima taj telefon


p.s. ako bog da evo para s lahke strane:icon_smile:

nazovi ga reci da ne prodaje usput moze naletiti na nekog ..heheh
 
Legend
Dzeniii je napisao(la):
samo cekam starog da dodje kuci,,on ima taj telefon


p.s. ako bog da evo para s lahke strane:icon_smile:

kad dodje kuci vidi jel njemacka verzija rh-16 ili rh-17,i javi mi se:icon_biggrin:
 
Član
Nexus je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
samo cekam starog da dodje kuci,,on ima taj telefon


p.s. ako bog da evo para s lahke strane:icon_smile:

kad dodje kuci vidi jel njemacka verzija rh-16 ili rh-17,i javi mi se:icon_biggrin:

kupljen je brate u njemackoj kad je tek ovaj telefon izasao,,kod nas u bih je dekodiran,,,budul mi sta usrali sa sistemom na telefonu ovi nasi ovdje,zaklat cu ih ko piliće
 
Član
imo sam ja 2 ovakva telefona negdje..sad cu bas potrazit..jos kad bi se poklopili ovi rh-ovi..:cool:;):icon_smile:
odma cu na pik postavit!!!:lol::lol::lol:
evo love,evo love..hihihi
 
Član
pu j*em ti halvu u pi*ku kakve sam ja srece ja to sranje od telefona kad bi nasao na putu pregazio bi ga,a ljudi dizu pare na to :icon_sad: :cool:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
pu j*em ti halvu u pi*ku kakve sam ja srece ja to sranje od telefona kad bi nasao na putu pregazio bi ga,a ljudi dizu pare na to :icon_sad: :cool:

ti si baksuz coj'k:D

edo_benz je napisao(la):
pu j*em ti halvu u pi*ku kakve sam ja srece ja to sranje od telefona kad bi nasao na putu pregazio bi ga,a ljudi dizu pare na to :icon_sad: :cool:

ti si baksuz coj'k:D
 
Svasta ti ce :icon_biggrin:
Morat cu i potrazit po kuci, i pitat susjeda imaju li oni :lol: da se i meni malo oparit :icon_biggrin:
Evo sad sam gledao imam ja 3 mobitela RH 18, ali samo je jedan Made in Germany, vrijedi li to ista ??
 
Član
Ja sam citao made in germany modeli mogu da se hakuju i koriste u svrhe kranja pin -a a i da se koriste kao duplikat (posto mreze to podrzavaju da ima 2 kartice a jedan broj) tako da moze neko da ima isti broj kao i vi :D;)
 
Član
ja mogu nabavit bar deset ovih modela,svi proizvedeni u njemackoj. Ako nadjem kakvu semu da ih prodam bit ce dobro;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top