Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Član
Uz duzno postovanje - ne pricaj gluposti. Jer u suprotnom mi, i stotine hiljada drugih koji igraju smo obicni glupani onda? Nauci sta je bracket racing pa opet komentarisi.
 
Član
trizex je napisao(la):
Uz duzno postovanje - ne pricaj gluposti. Jer u suprotnom mi, i stotine hiljada drugih koji igraju smo obicni glupani onda? Nauci sta je bracket racing pa opet komentarisi.

Suviše si blag prema njemu, vidiš da čovjek pooooooojma nema šta reče i osta živ.

PS. Evo ušao sam, nema sobe. Ima li koga?
 
Član
Moj buraz greskom prodao duju za 35 dolara umjesto za 35000. Da si se nasao na pravom mjestu u pravom trenutku sad bi bio ponosni vlasnik duje koja ide 12 sec i kvari se nakon svake dvije trke i steta na autu bude oko 2000. :lol::lol:
 

wkd

Član
hahhahahahha... ma odvajao bih od usta da je pravim XD

da li nekome nekada desavalo da kvalifikacije i practice vozi normala, a kada dodje do utrke ocitava vrijeme 3 sekunde vise...
meni se upravo sada to desava :icon_question:
Nemogu tunire uopste igrati zbog toga...
 
sve u svemu ja sam iznio svoje misljenje nisam nikoga imenovao da je glup ili neznam ti ja sta kome se svidja neka igra bujrum
 
Član
Svako ima pravo na svoje misljenje, vjeruj vec par godina povremeno igram ovo i prvi put cujem negativan dojam o igrici ;)
 
Top