Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Zaglavio na 15 sekundi ali imam nesto para sad em interesuje kako ide sa ovim bodovima kako ih osvojit jer izgleda pomazu bolje bodovi nego pare
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Zaglavio na 15 sekundi ali imam nesto para sad em interesuje kako ide sa ovim bodovima kako ih osvojit jer izgleda pomazu bolje bodovi nego pare
Bodovi se kupuju parama, al pravim parama :D
 
Član
OmO je napisao(la):
Zanimljiva igra, na pocetku je malo dosadno.. Sporo auto :icon_smile:
Kako kome :D
Sala, pokusaj malo preskociti budjenje motora u startu. Imas na njihovom forumu razni kombinacija sa drugim motorima ili da skupis para pa uzmi polovan auto sa vec ugradjenim motorom iz neki noviji serija i tako to.. uglavnom nemoj zurit ;)

Ako nekom naleti kakav cheat odnosno bot za turnire nek se obavezno javi :D:cool:
 
ja sam dogurao na nekih 10sec bez nitra,sa nitrom to ide nesto malo ispod,sad ganjam pare da predjem u ovaj stan od 15.000$ da mogu kupovati u drugoj radnji gdje su jos jaci djelovi i mislim da bih onda mogao ici visokih 9 bez nitra ,mozda cak i vise :)
citao sam po njihovim forumima da je najbrze vrijeme integre 10.7xx sa nitrom a ja ga spustio na 10.1xxx bez nitra :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ja sam dogurao na nekih 10sec bez nitra,sa nitrom to ide nesto malo ispod,sad ganjam pare da predjem u ovaj stan od 15.000$ da mogu kupovati u drugoj radnji gdje su jos jaci djelovi i mislim da bih onda mogao ici visokih 9 bez nitra ,mozda cak i vise :)
citao sam po njihovim forumima da je najbrze vrijeme integre 10.7xx sa nitrom a ja ga spustio na 10.1xxx bez nitra :D

Ma to su seoni zajebali. Ja sam sa svojom vozio niskih 9 sa nitrom i 30 psi pritiska.
 
ado_d je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ja sam dogurao na nekih 10sec bez nitra,sa nitrom to ide nesto malo ispod,sad ganjam pare da predjem u ovaj stan od 15.000$ da mogu kupovati u drugoj radnji gdje su jos jaci djelovi i mislim da bih onda mogao ici visokih 9 bez nitra ,mozda cak i vise :)
citao sam po njihovim forumima da je najbrze vrijeme integre 10.7xx sa nitrom a ja ga spustio na 10.1xxx bez nitra :D

Ma to su seoni zajebali. Ja sam sa svojom vozio niskih 9 sa nitrom i 30 psi pritiska.

ja ne mogu nikako da skupim 15 milja da odem tamo da kupujem jace dijelove jbg...a kod tebe je 2.0 motor a kod mene 1.8 :D
 

OmO

Član
Pa kad vi prije doguraste do 9 sec.., a tek ste krenuli :icon_rolleyes: Ja stojim na 15.80
 
Član
jel vama izbacuje neke greske dok igrate , nekoliko me put tako zaje... na turnirima a usput nick mi je edodrogba11
 
Top