Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Član
Posto su sve teme o ovoj igri zakljucane otvorit cu ovu, zanima me dal itko jos uvijek igra ovu igricu, ako ima takvih da se jave da se trkamo malo :D
Inace ko nezna o cemu je rijec evo ovdje vise o igri i download igre http://www.nittolegends.com/
I onda kad svi vise manje malo sredite auta da napravimo jednu sobu i raja s BHTuninga da se malo poteze, zima ide nema vise Street Race-ova ajmo se mi ipak nastavit trkat :D
Ima dosta zanimljivih auta kao sto su Corrado i Golf Mk2.
Nadam se da ce se jos netko pridruzit da ne igram sam :p
Inace moj nick tamo je sandychuner i za sad je samo Golf Mk4 u garazi :D
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

evo ja je skidam, pa se javim kad bude vremena za ganjat se, sad valja elektroniku ucit heheh
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

Ko ima da uci bolje nemojte skidat igricu. Igra je zarazna samo tako. Ja sam je igrao dan i noc, skupljao pare i debil kupim golfa mk2 a mogao supru uzet. Golf mi se odmah pokvario i ja se iznerviram i izbrisem igricu.
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

ado_d je napisao(la):
Ko ima da uci bolje nemojte skidat igricu. Igra je zarazna samo tako. Ja sam je igrao dan i noc, skupljao pare i debil kupim golfa mk2 a mogao supru uzet. Golf mi se odmah pokvario i ja se iznerviram i izbrisem igricu.

:lol:
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

vladica85 je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Ko ima da uci bolje nemojte skidat igricu. Igra je zarazna samo tako. Ja sam je igrao dan i noc, skupljao pare i debil kupim golfa mk2 a mogao supru uzet. Golf mi se odmah pokvario i ja se iznerviram i izbrisem igricu.

:lol:

Ha ja glup hocu GTI-ja da ga napucam!! :lol::lol:
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

Igrao sam i ja ovog davno, al evo ponovo skidam da vidim imal kakvih promjena :D

Javim vam nick dok skinem i instaliram hehe
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

Ima fazon na ovoj igrici napravis vise profila.Igrica se moze otvarati nekoliko puta. Posto se svaki dan dobije neki bonus udjes u igricu sa dva nika i trkas se sam sa sobom i tako prebacujes pare. Bar sam ja tako radio posto nisam znao moze li se na drugi nacin prebacivati lova. A i imate na fbu stranicu i kad stavite da vam se svidja dobijete 1000 dolara ;)
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

Jooj kakvi ste vi hackeri hehe :D Nisam upucen u te finte al nikako :123:
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

evo tare me nagovorio pa cu i ja skinut, u procesu sam, i ja cu se pridruzit raji u trkama:cool:
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

Bio je prije nas team na Igrici, zanima me ko to vodi da nas ubaci u team da budemo svi ko jedan :cool:
 
Član
RE: Nitto Legends 1320

Evo i meni se skida opet nesta hehe a nick mi je AnaisBIH, ganjamo se veceras ako koga bude, imam kasnije nekih obaveza pa necu moc ;)
 
Top