Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Nitto Legends 1320, standard soba je bhtuning, pass 0000

Član
pare moras prvo zaraditi tako sto odes na tournaments, 24/7 computers, i vozis protiv kompjutera turnire, usput se i malo ustelis ;) vozi onaj najlaksi, ostali su neproporcionalno teski
 
trizex je napisao(la):
pare moras prvo zaraditi tako sto odes na tournaments, 24/7 computers, i vozis protiv kompjutera turnire, usput se i malo ustelis ;) vozi onaj najlaksi, ostali su neproporcionalno teski

Hvala Triza
 
Član
Np, a sobu ne mozes naci jer "ne postoji", cim izadju svi clanovi iz nje, nestane ;) nego kad nas ima ovdje, dog. se, neko napravi sobu i onda se voza :D
 
ja sam se popravio 2 sec u odnosu na sinoc :D hoce li veceras biti kakvog ganjanja , mogli bismo za vikend kakav turnir napraviti :D
 
Član
Vec sam napisao ajde do subote chunirajte i recimo u subotu il nedjelju kako vam vise pase da se napravi soba i tu turnir da napravimo neki :D
 
ja mislim da je bolje nedelja jer je vise raje kuci a i nedelja je vazda dosadna nema se sta raditi , pa eto ja sam za , samo treba razviti sistem i vidjeti za prijave
 
Član
jbt na onom turniru kvalfc. se i prva runda ne mogu maknut uzeo forda onog gt , 3,4 kola mi ponudjeno , nemam banke ljudi idu lagano 10sec ja najbolje 13,5 ne znam kako dobit pare , gdje auto natamburat ?? :icon_confused:
 
Član
Valjalo bi neke prijave napravit, i onda izvlacenje parova, il po klasama pa izvlacenje parova u klasama
 
Član
ja sam sinoc igrao, sada ne mogu nikako da se logujem, nece nema sanse, mijenjao pass i sve al nece,morat cu probat s novim accauntom
 
Top