Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

Opaaaa sto smo zahebani, svaka cast napredujes pravo :D
hvala ,duboko u sebi znao sam da imam smisla za ovo :)
Nissam se nikad osjecao srecniji u zivotu ,ne skidam osmijeh sa lica citav dan ...
Ostvario sam vec svoj san i idemo polako na bolje,pokusat cemo dizat snagu...
Koliko sma samo noci proveo na youtubu gledajuci drift klipove,
Pa se nafuram ne mogu da spavam....
A sada uzivam i nekako mi sve kao da je san jos ne mogu da vjerujem da imam turbo driftalicu
Presretan sam stvarno,nissan je nesto najbolje sto mi se desilo
Toliko poceo sam da pametujem hahahha :)
 
Član
Ma samo lagano skup je to sport i trazi dosta treninga,ja sam takodje ljubitelj drifta al trenutno nisam financiski sposoban da sebi zbavim driftalicu msl zaljubija sam se u AE86 al mane ih al zato imam u planu jednu dedinu lajku iz 84 osposobiti za igranje uglavno ce da bude drifta :D ...
 
hvala ljudi !
Skoro sam uzeo blow off od prijatelja ,cisto onako da profruam malo ,
sjeban iznutra,rastavili ga danas,pravili unutra neke home made dihtunge :D leptirice,
izgledalo je logično,i lako al et uzalud potrosoenih 6 sati :)
Cekam sada bejli ,ne znamo kako se tačno piše na engleskom al sam čuo da su zlo jedno ...
Et zop :D
 
Nisann dusa draga,je trenutno u ne voznom stanju.
Imam problema sa strujem ,ne pali samo cvakce i ne puni akumulator..
Ne znam dal to ima kakve veze sa turbinom pa ne salje dovoljno struje,al sad slabo vuce.
To ja pricam iz verzija vozača ,nista dok moj mehanicar brat kolega otac ,ne pregleda to :) ne znam iskreno dosta stvari,al mlad sam i učim ,tj mastim šarafe hahha :)
U ponedeljak idem kod elektricara da resim to..
Stizu uskoro novo sjedista,spustanje i jos svasta nesto.
Skinuta zadnja sjedista ,sad sam pravi drifter tako i izgledam :)
Malo padova ali ne damo se :)

I da,ja i moji prijatelji snimamo kao neki (usrani) show,kao progres sta smo sve dossad radili,koliko je to uticalo na laksi drift,znaci stalno snimamo glupiramo se :)
[youtube]
Pa ako ko se bude bavio ovim hobijem bit ce mu lakse :)
 
Problemima nikad kraja...
Danas resio problem sa strujom,akumulator bio crko skroz.
Tako da sam danas kupio novi,turbo ne vuce nesto ne sljaka,skoro mi je nesto cvaknulo i od tad ne vuce,bio sam stavio neki blow off koji nije radio,pa kontam da nije sta zajebao,al nema logike da jeste..Zacepio vakum,mislio sam da je to problem ali opet nista...
Probat cu i onu cijev gde stoji blow off zacepit pa cemo vidjet...
Imal ko kakvu ideju ? auto sve ok radi,ne steka ne trokira,samo turbo ne vuce....
Pomazite
 
Član
Ne kopiraj iste postove na shuto i ovdje ! :D

Tesko ces ovdje dobit dobar savjet kao na shutu, ipak su tamo malo veci chuning manijaci ! :)
 
Član
Cek nekontam jes ti ostavio rupu kad si skino ventil msl moras je zacepiti il nisi dobro vakumiro pa nemas pritiska vid dal ti se duvaju crijeva pri davanju gasa il da nisi dira vag ventil mozda ...
 
1470277_10152060699468824_1226022569_n.jpg

Legle i kadice :) moram jos naci pojasevi i zlo jedno :)
 
Top