Nissan pick up - UPDATE Felge

Nissan pick up - UPDATE Felge

BHT Ovisnik
Jeste, on mi je i bio zelja ispocetka,ali je zbog potrebe trebao pickup. Ipak ga nisam mogao registrovati kao putnicko nego kao teretno,to je odmah dosta skuplja registracija,pizdarije odlucim ga rijesiti i kupiti istinskog terenca s jednim od najpoznatijih motora TD42 odnosno 4.2D, neunistiv, dovoljno jak, a sam terenac jak i cvrst,dobar potencijal za dalje dizanje u vis,a ogroman :D
 
Član
imao 2 starije varijante s 2.8 benz plin,nikad problema,neunistivi.Bas mi je drago sto si se odlucio na tog terenca,extra je...;)
 
BHT Ovisnik
Ja uzimam ovu liniju y60, 1996-7 godiste. Benzinaca nema,a i nemam mjesta za bocu jer tovarim auto pa cu diesela,a 2.8TD je vec malo osijetljivi :D Za njih cujem samo rijeci hvale pa cemo vidjeti, najjaci je motor iz te klase pa mu valjda snage nece faliti, s obzirom na pickup-ovih 80 i 2 cilindra manje :D
Kada si vec u Bihacu da li ti je poznat ovaj, jer mislim i tamo doci da ga pogledam,nasao ih par dobri,a ovaj drama izgleda,zao mi ga ne pogledat, kao nov,jeftin, covjek se seli u RH pa prodaje:
http://www.olx.ba/artikal/10275345/nissan-patrol/
 
Super Moderator
Ja uzimam ovu liniju y60, 1996-7 godiste. Benzinaca nema,a i nemam mjesta za bocu jer tovarim auto pa cu diesela,a 2.8TD je vec malo osijetljivi :D Za njih cujem samo rijeci hvale pa cemo vidjeti, najjaci je motor iz te klase pa mu valjda snage nece faliti, s obzirom na pickup-ovih 80 i 2 cilindra manje :D
Kada si vec u Bihacu da li ti je poznat ovaj, jer mislim i tamo doci da ga pogledam,nasao ih par dobri,a ovaj drama izgleda,zao mi ga ne pogledat, kao nov,jeftin, covjek se seli u RH pa prodaje:
http://www.olx.ba/artikal/10275345/nissan-patrol/

zakuco 180 po satu :D
 
Član
Ja uzimam ovu liniju y60, 1996-7 godiste. Benzinaca nema,a i nemam mjesta za bocu jer tovarim auto pa cu diesela,a 2.8TD je vec malo osijetljivi :D Za njih cujem samo rijeci hvale pa cemo vidjeti, najjaci je motor iz te klase pa mu valjda snage nece faliti, s obzirom na pickup-ovih 80 i 2 cilindra manje :D
Kada si vec u Bihacu da li ti je poznat ovaj, jer mislim i tamo doci da ga pogledam,nasao ih par dobri,a ovaj drama izgleda,zao mi ga ne pogledat, kao nov,jeftin, covjek se seli u RH pa prodaje:
http://www.olx.ba/artikal/10275345/nissan-patrol/
vjeruj da ovog prvi put vidim,moguce da je stavio bihac a zapravo je selo neko :D ajd pogledaj te ostale pa ako ne bude nista dobro javi pa cu ja otici pregledati ovog,stanje i ostalo,da ne dolazis bezveze...;)
 
BHT Ovisnik
@Start Valjda je u gradu, zena mu ga vozi par mjeseci,ona je neka profesorica sta li, samo ide na poso s njim i to je to, on nije u BiH :D Ovaj mi se najvise svidio zbog stanja na slikama i njegovoj prici, jer kad je dobar ide njima cijena i do 9000. Ako ti se dalo vrijedilo bi mi da se baci ako, jer do vikenda moram uzeti terenca, svakako ga mislim doc vidjeti, pa da ne mlatnem dzabe
 
Član
ajd vidjecu sutra da pogledam,nadam se da cu uhvatiti vremena jer sam prezauzet...javim ti sve uglavnom pozz
 
Top