Nissan pick up - UPDATE Felge

Nissan pick up - UPDATE Felge

BHT Ovisnik
Evo mene s novom vozilicom :D nissan pick up 1992, 2.7 D
Oduvijek mi je zelja bila imati dzipa/terenca (ne sminkeraj suv). I evo zelja mi se ispunila, sa starim uzeo nissana pick up-a. Starom je za posao i ovako kada idemo na selo najvise godio pickup i to smo uzeli, on ga je vozio jedan dan, ja vec 10-15 dana ne izlazim iz njega, odusevljen sam :D
Sto se tice auta i same kupovine trazili smo ih po cijeloj BiH, sve su to ološi, truli, motori nikakvi dok nismo nabasali na ovog. Covjek ga kupio sebi za firmu,al nije islo i sin ga uzeo radio za sebe valjda,al se pozelio jaceg i novijeg, auto je na novo ofarbano u 2 boje, bijela i neka kao smeđa/siva fina, kvalitetno urađen, + posjeduje tvrdi krov i zastitu nazad u tovarnom prostoru,neku gumiranu plastiku tako da je ne ostecen,ni trunke trulezi. Vojna je verzija bio pa je ojačana verzija, jaci trapovi i sl., od terreana 2 kocnice sa kljestima,dupli cilindri, novi diskovi i plocice,novi amortizeri, novo ulje u motoru i mjenjacu, bulbar, farovi od terrana, dosle nove prednje cooper gume,ja kupio jos zadnje nove, zatim od opreme posjeduje i klimu, servo, mp3, maglenke, naravno 4x4,sve ispravno. Od ulagana jedino sto sam danas ulozio je na prednjem desnom tocku ono kljucanje, nije se htio ugasit jedan tocak,pa stavio automatski odmah, nove duple krajnice i gumice lafeta,mandetna i crijeva od goriva jer je kapalo malo, auto stvarno utegnuto, a cijene dijelova za nevjerovati manje od golfa 2. Za prvi maj sam napravio i neku bezze kutiju za zvucnike sto sam imao elipse,pa to stavim na zadnji sic,trese ko ludo haha. Od planova za sada imam jedino zatamniti ga iduci tjedan ako stignem. Teren podnosi odlicno,vec sam sam njim gazio vodu,penjao uz brdo i sl., za ovoliku grdosiju stvarno dobro se penje, tek kada sam ga ucerao u garazu gdje bude volvo vidim koliko je ogroman :D Da ne dusim evo slike:
b5flh6sy19f8t14hs3j.jpg

cdf8xvt3d5r5jk6orn9i.jpg

mrmzkz8du75405b8em8.jpg

19uu2tvcmqy8tdniqc9.jpg

cxkis0wdflnc9eec1gb.jpg

269rjczd3s4jqffqdi.jpg

qcpriiyr65xfehai7i.jpg

8b3gf9j7m3kwj78fu9x.jpg

miusu913w6kczpllvm3.jpg

http://zaslike.com/files/b5flh6sy19f8t14hs3j.jpg
 
Član
auto kupljeno u Nevesinju?
bio kod mog drugara, dosta se puta i vozio u njemu!
neka je sa srecom!
 
BHT Ovisnik
Jeste, iz Nevesinja, prije toga nekada davno bio u Mostaru :)
Hvala, auto je idealan za nase ceste, upija sve po cesti, a i dok ga vozim nemam uopce zelju da idem preko 80, tako da s njim nema ni kazni hahaha :D
Evo malo kako se cuje unutra hahah http://tinypic.com/r/2a4vnf9/8
 
Član
Imao sam 3 nissana,od toga 2 patrola,jakooo kvalitetni terenci.Super izgleda,bas mi je drago sto si kupio :)
Nek je sa srecom,uzivaj :D
 
BHT Ovisnik
Pa jesam,al je bila duboka pa nisam mogao preci,da mi ne ude unutra hahaha cim malo spane uzduz cu je preci hahah
Hvala kolega,cuo sam da su dobri, ne zale se, osim sto znaju trunut po obrvama,ali je ovaj srecom urađen dobro,nema nigdje trunke, svaki put cim ga isprljam odmah ga pod vap operem tako da se nadam da nece biti problema :D
 
Član
Mahao sam ti na Buni za 1. maj, ondje si se parkirao kraj skole, sa curom si bio, mozda si i upratio :)
Fin terenac, mrcina uzivo, nek je sa srecom :)
 
BHT Ovisnik
A bio sam kuznuo da je netko svirao i pozdravljao, ali nisam bio siguran, stao malo ondje da ohanem haha. S kojim autom, tko me pozna nek slobodno stane, volim se upoznat i tako :)
Mrcina ipo, hvala :D nikako vremena da ga pravo izvedem, malo me stisnuo fax,posao i rada na volu, ali bit ce slika sa terena. U planu sam i ove felge uzeti, jeftino ih dobivam,a ljepse su nego njegove, pa kada me put nanese mozda ih uzmem, i fino malo ofarbam, opet ljepse neg njegove,a cijena sitnica
slika-108636-2012-03-13308181033-velika.jpg
 
Član
KRŠ, HARABATIJA, TRUHLOTINA
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
Ovako iz mene zavist progovara. Tražima trenutno terenca i nikako da se uklopi.

Nek ti je sretno
 
BHT Ovisnik
E jbg hamann sto nisi prisao, znam te iz viđenja,al ocito te nisam skontao, volim stat bacit ljudsku i upoznat raje :D
Hvala niksa i apostol. Stvarno je tesko naci terenca da valja, mi smo trazili iskljucivo pick up-a, i od svih na piku i ovako sto smo vidili jedini je ovaj sto je valjao, to su sve grobovi. Malo vise jest kostao nego sto se vrte po piku,al i vrijedi
 
Top