Nissan pick up - UPDATE Felge

Nissan pick up - UPDATE Felge

BHT Ovisnik
Vamo sa Veleža je fino išao,mada sporije ide dole,nego gore haha. Odoh kasnije gore prema Makljenu kuci pa cemo vidjeti kako se ponaša,trazim da kupim lance ako zatrebaju,ali nitko nema :D
 
Član
Ja sam kupio u vitezu, mislim da su 130KM bili, dva komada
za 235 75 r15
duplo deblji nego oni za auto, tesko da ce ih ijedan terenac pokidat
 
Član
vozio sam se u njemu po dosta dubokom snjegu, ovamo u Nevesinju toga makar ne fali, ide on dosta dobro pogotovo ako je nazad natovaren, ali drug sto ima istog samo TD, to je drasticna razloga, hajmo rec taj ne moze stat dok ovaj nije bas pohvaljen sto se snage tice! ja bi ti predlozio, da uzmes turbinu nisu skupe gore kod onih ljudi iz sirokog sto imaju sevis 4x4, mislim da se uz male prepravke moze staviti! Zoran (vlasnik prija tebe) je planirao da stavi turbinu ako ga ostavi za sebe, medjutim ode dalje! :D
 
BHT Ovisnik
Ide on i na lozu i diesel, sta bude,sve je na crno ionako hahah al potrosi. Sad sam presao 250km, sva 4 su bili vecinom upaljeni,jedno 100km cistog snijega, i prosjek 10L,ja zdovoljan.
Ima ovuda raje prodaje tih lanaca pa cu pogledat,kupio sam neke od deminera nove za 50km,ali nemaju zakacke.
A turbo sam i ja mislio,ali necu. Svaki mi je i majstor i ovi sto voze po planimama i slicno rekao da ne stavljam. Em što je ovako dugovjecni,bolje gazi i po vodi, a posebno po teskom makadamu, gdje ga je teže kontrolirati s turbom po terenu,dok ovako lakse savladava prepreke,ide sporo,ali ide. Pricao sam sa dosta ljudi koji voze terrane TD i govore ne stavljaj turbo,manje problema i bolje ides,dok turbo jedino bolje dode na asfaltu, tako da sam odustao. natovario ga punog u kabinu i prikolicu, ukupno oko tona ipo, gore uz Bišinu prema Nevesinju,jes da ide lagano,polako,al izlazi,tako i po terenu,ionako mi kad se uglavim treba lagan gas i polako.
 
Legend
sve pregledao i procitao
svaka cast , nikad nisam imao ali ko god je nekog terenca kupio da ga ne zali
samo je dobru zabavu imao
ne stedi na slikama ako se jos gdje krene , milina listati
 
BHT Ovisnik
Hvala puno na lijepim riječima :)
Imam jos podosta slika kako volim slikati,pa ovako samo koju odaberem. Ma zabava prava,jos kad ima ekipa,poneses rostilj,uzivancija. Nije sad da ga ne žalim, da ga ubijam, ali ga vozim kako je i gdje namjenjeno. Isto tako i volva. Al tako ni na đipu nigdje nista ne skripi ili klapa. Cak se mislim mozfa HHO ugraditi.
 
Član
Marko, ne štedi na slikama, stvarno je uživancija gledati. Valjda uskoro uporedimo druge mašine pa da vidim i ovo čudo.
 
BHT Ovisnik
Hajde nadam se, osim ako ja svog šveđu ne rijesim za drugog šveđana, ali i on je tu negdje konkurentan hahaha
Hajde evo koju sliku cu ubaciti jos dodatno.
Kuci pocesto dođem ovakav:
p3RpMmY.jpg

pzwv88K.jpg

E51xI0Q.jpg

Qb1lUKf.jpg

TLtkxqz.jpg

jGCVifn.jpg

y7vEUwR.jpg


FYkJ2at.jpg


Uvijek sam na nekom novom mjestu,istražujem, pa se toliko i ne zaglavim vele jer me ne bi imao tko izvući haha. I sada sam za Novu u Rami na ledu otklizao i malo sletio s ceste u smet snijega pa se jedva sam izvukao uz žive jade.
 
BHT Ovisnik
Ova je u spreju,te sa losijim bezbojnim kasnije presao,i stavljao sam bijelu bazu ispod. Ali ako fino pripremis,jos bolje ako spricom radio i kasnije sa bezbojnim isto bit ce ti kao na volvu
 
BHT Ovisnik
DOsao je i taj dan, kako me vec krenulo s autima prodao sam i ovog hahah :D
Pezoa kupio najbolji mi kolega, pickup-a kupio kolega s posla, svidio mu se i u 2 rijeci se dogovorili i prodan je za 7000KM, to valjda dovoljno govori o stanju terenca u kojem je bio, s obzirom da ih ima vec od 3500KM, jos ovaj kolega ima autoplaca pa se i razumije u auta :)
Naime to nije kraj mene s terencima, iduci tjedan otvaram novu garazu (nadam se) jer mi je sada terenac jako potreban. Ide nesto jos vece, jos jace, vise klipova, veca kubikaza,a naravno to nisu sminkerski SUV-ovi sa jakim motorima nego jedan istinski terenac, uglavnom biti ce pretstavljen,vec su 2 u uzem krugu,cekam jos ovog jednog da vidim pa da odlucim koji ce u garazu, ali naravno opet je japanac :D Evo koja zadnja slika od ovog nissana:
sild14s.jpg

8Bd3cU7.jpg

Qz7C5LU.jpg


Prodan je naravno bez ovih felgi, otisle su one sa prvih slika, tako da mi ove ostaju da mogu uzeti jos dodatne gume za novog terenca
 
BHT Ovisnik
Nista to, tek kada sam usao u svijet terenaca vidio sam da g klasa nije to to. Za laike jest,izdrzljiv jest. Jes to najjaci merc terenac,cvrst i sve,ali nemoze s dobrim japancem na terenu. A naveo sam gore da ide japanac,tu se svabo nema sta mijesati,u pitanju je 4.2 :D
 
Top