Nissan 280zx iz '79

Nissan 280zx iz '79

Član
Kako je dobar ovaj na prvoj slici, majko mila, imas li jos mozda njegovih slika? Sorry na OT...
 
Član
obavezno plasticne obrve...bez toga ga ne mogu zamisliti :icon_smile:

Nissan-240z--223478.jpg

Nissan-240z--187435.jpg

Nissan-240z--170904.jpg

Nissan-240z--82078.jpg

Nissan-240z--252428.jpg
 
Član
@trizex: imas pp.

@puki: tu nam se malo razilaze misljenja, meni je nekako ljepse bez tih plasticnih obrva. Vidjet cemo, dok dok dodjem do njih, mozda se sta promijeni. Jedno je stanje na fotkama, a drugo je kada se uzivo vidi. ;)
 
Član
Sretno drug, auto ima odlican potencijal!:cool:
U Pazaricu imas Nihada ako ti sta bude trebalo od dijelova, on radi japance pa mozda nesto ima za tvog!;)
 
To se slazem, pogotovo sto bi moro busit obrve nitnama da uglavis ovakve rubove, a to je opet sranje.
Nista, sa srecom, ajde rijesti taj motor, pa da pocnu radovi pravi ;)
 
Član
Joj tacno covjek ne moze odluciti dobri su svi aaaa ovaj izgled dva auspuha najezio sam se :icon_eek:
svaka cast druze odlican auto tj odlican projekat ;)
 
Član
Malo se opralo auto, pa je sada sto bi se reklo progledalo. I pod je opran takodjer, ali mi bilo mrsko na dizalicu ga stavljati pa slikati, biti ce drugi puta. Unutrasnjost se ocistila koliko je mogla nabrzinu, nista bez dubinskog ciscenja i presvlacenja...

000vy.jpg


001zvq.jpg


002bkf.jpg


003yoc.jpg


004rle.jpg


005zmh.jpg


006axx.jpg


007fcm.jpg


Ovo mi se svidjelo, pa cu morati naci nekog razbijenog 350z, da ubacim u 280z...

008gyv.jpg


009yup.jpg


010byk.jpg


011bbo.jpg


012pvi.jpg


To je ta poznata tabla sa osiguracima :lol:

013cdb.jpg


@Dejan, daj mi molim te kakav kontakt telefon od tog Nihada, pa da zvrcnem da vidim sta ima, sta nema.. :)

@garga i oliver, thnx trebat ce mi sreca i zivci. :D

@erol, o tome ti pricam, a sta da ti pricam kad vec znas :lol:
 
Član
Povadi sav enterijer, kompletnog ga razvali i detaljno očisti i operi, ništa dubinsko. Ako imaš neki dobar kompresor za pranje auta, sa njim isperi i sjedišta i tapacirunge i sve živo, 10 puta je bolje nego dubinsko, lično isprobao i uvjerio se.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Povadi sav enterijer, kompletnog ga razvali i detaljno očisti i operi, ništa dubinsko. Ako imaš neki dobar kompresor za pranje auta, sa njim isperi i sjedišta i tapacirunge i sve živo, 10 puta je bolje nego dubinsko, lično isprobao i uvjerio se.;)

Ma, tako ce i ici, nisam ga mislio voziti nekome na dubinsko, nego da mu ja odradim ''dubinsko'' :lol: Tj, voda, deterdzenti, univerzalno sredstvo za ciscenje zvano ZENA i deri. :D
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Povadi sav enterijer, kompletnog ga razvali i detaljno očisti i operi, ništa dubinsko. Ako imaš neki dobar kompresor za pranje auta, sa njim isperi i sjedišta i tapacirunge i sve živo, 10 puta je bolje nego dubinsko, lično isprobao i uvjerio se.;)

Ma, tako ce i ici, nisam ga mislio voziti nekome na dubinsko, nego da mu ja odradim ''dubinsko'' :lol: Tj, voda, deterdzenti, univerzalno sredstvo za ciscenje zvano ZENA i deri. :D

Samo mašinu za pranje nabavi, ne mora biti jaka uopšte. Ovaj najmanji je sasvim dovoljan:

365124_m.jpg


Vjeruj mi, istjeraće hamelj od prije 30 godina kroz sjedište i dok god čista voda ne krene da izlazi, ne prestaj. Može trajati i više od pola sata ispiranje, ali se isplati DEFINITIVNO!!!
 
Top