Nissan 200SX

Nissan 200SX

IGY

Član
super si prosao, i sa autom i sa bivsim vlasnikom auta,
nekad kad vidim ovako neko staro auto sa foruma, prisjetim se starih dobrih vremena ;)
 
Član
samobahato je napisao(la):
Sretno sa autom, a plavi nije drifrao :icon_cry:

Znam drug, procitao sam...htio sam samo da navedem primjer kako je steta sto je auto udareno...nadam se da ces ga brzo srediti. ;)

vladica85 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Odlican auto, vremenom ces SIGURNO krenuti na bok ali pametno je to sto planiras polako.
A jedino bi mu neka sjedista nova dobro dosla a ostalo je super i ovako.

Slazem se, a mislim i da bi mu neke druge felge vise pristajale nego ove,al samo polako,uzivaj u autu a za felge i sjedista kad se bude zaradilo:cool:

Sto se tice sjedista i felgi, nekad poslije...Vazno mi je da nema kvarova i da ide fino ! :icon_smile:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobra zujalica, farbaj cim prije, kakav sprickit.
kako motor slusa, kako ide, te utiske nam prenesi :123:

Motor je uradjen generalno dok je bio kod Samira. Super ide, lamela super. Par puta mi je provrtio pri vecim brzinama, mislio sam da je lamela proklizala, ziv se isprepadao kad sam pomislio da bi morao skidati mjenjac i mijenjati lamelu nakon 3 dana !

Turbina gt28 na 0.5bar pritiska...do 4k obrtaja je "lijeno auto" a onda samo pukne i ispali se ! :icon_smile:

Ako me neko pita za potrosnju, upucat cu ga...sjedi, suti i vozi, ne pitaj koliko trosi dok god ide ko nevrijeme ! :lol:;)

Nadam se da cu voziti Osijek pa da vidimo i to vrijeme...100% sam siguran da bi sa dobrim gumama i dobrim startom probio u 14s klasu..."dobrim startom" jer ustvari jos uvijek ne znam kako da se ispucam sa ovim...pokusao sam par puta na ljetnim 17'', mnogo mi vrti...

IGY je napisao(la):
super si prosao, i sa autom i sa bivsim vlasnikom auta,
nekad kad vidim ovako neko staro auto sa foruma, prisjetim se starih dobrih vremena ;)

Bolje sam prosao sa autom nego da sam dobio jack pot na bingu bh lutrije ! :lol:
 
Član
samobahato je napisao(la):
Radi li se sta na tom autu ? :icon_smile:

Tek iduce sedmice. Mijenjam lafete, kugle, krajnice, selene i montiram gevinde, Silvia ide u pod ! Pored toga, stradala mi je korpa, srecom imam drugu, drug Samir me namirio sa jos 2 lamele i korpom. :icon_smile:

Pos'o kuca, to je jedina relacija koju vozim, nekih 6km puta ukupno...svi koji su htjeli da se provozaju i da vide kako ide su se izredali, sad slijedi samo kuliranje. :icon_smile:
 
Član
ajde kozmeticar ulazi malo u masinu mojne posle da kukas gde ti je skalp.....taman ti je kosa narasla i frizurica od proslog puta.
 
Član
Hahahahahaha cuj ga ! :cool: :lol:

Ovo auto do daljnjeg ostaje isto sto se tice masine. Nemam prije svega znanja i iskustva sa ovim motorom da ga podizem, a onda ni budzeta kojim bi isplatio ulaganje u podizanje snage...Deri me koliko hoces, nadam se da cu ti jednog dana sve to naplatiti sa veeeeeelikom kamatom ! :lol:
 
Član
fin autic :happy:

ako mi mozes samo reci koje su ovo felge na njemu posto imam iste samo su 18" a pojma nemam kako se zovu :banghead: i koje proizvodjac..pozz;)
 
Top