Nissan 200SX

Nissan 200SX

Član
Srecno Sivac sa novom vozilicom,covjek te ispostovao maksimalno sad je na tebi da ispostujes ovo auto koje to zasluzuje... ;)
 
Član
zasto mi mirisi revans u vazduhu :cool:

cuj to nista ''u bok'', svasta ces cuti, jedno ce ''slucajno'' pobjeci pola metra, pa metar...i prije nego skontas vozices tako sto ces gledati kroz bocno staklu kud ides a ne kroz prednju sajbu :lol:

Ajde neka je sa srecom, zasluzio si !!!!!
 
Član
Ma ne znam Suki, fobija neka...neka meni njega za lagano vozanje za sad, bocno cemo nekad poslije, dok se jos malo upoznam sa autom.
Sto se tice revansa, gotov si ! :lol:


Hvala svima... :icon_smile:
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
Ma ne znam Suki, fobija neka...neka meni njega za lagano vozanje za sad, bocno cemo nekad poslije, dok se jos malo upoznam sa autom.
Sto se tice revansa, gotov si ! :lol:


Hvala svima... :icon_smile:

daces mi valjda sansu za duzinu auta kao i ja tebi :lol:
 
Član
Sivac odlicno auto svaka cast,da dosta kilometara predjes u njemu;) Icuvaj ga ko oci u glavi nemoj da za par godina on zavrsi kod mene ko honda:lol::lol::lol: Sala;)
 
Član
Mislio sam na prozorima ovaj dio. Znam da je predjen sprickitom, to mu i daje neki opasan dojam. Polako dok mu naucis svaki cosak, sto Suki rece, onda ces se zateci kako vozis po boku, htio ili ne... Nemoj samo da se ponovi nemilost kao sa crx. Cuvaj ga i pazi!
 
Član
Suki, ne provociraj ! :p :lol:

Bjaaaaazi ba Srdjo ! Neces ovo auto dobit nikad, isto ko i Danijel ! :lol::lol: (da mi je vidjet njegovu facu ako ovo procita) :lol:

Etno, to si u pravu za dio na prozorima. Sa jedne strane je folija malo kao izblijedila, vjerovatno cu je mijenjati, ne stoji mu lose ! :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Odlican auto, vremenom ces SIGURNO krenuti na bok ali pametno je to sto planiras polako.
A jedino bi mu neka sjedista nova dobro dosla a ostalo je super i ovako.
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Odlican auto, vremenom ces SIGURNO krenuti na bok ali pametno je to sto planiras polako.
A jedino bi mu neka sjedista nova dobro dosla a ostalo je super i ovako.

Slazem se, a mislim i da bi mu neke druge felge vise pristajale nego ove,al samo polako,uzivaj u autu a za felge i sjedista kad se bude zaradilo:cool:
 
Top