Nissan 200SX

Nissan 200SX

BHT Ovisnik
u zadnje vrijeme sve vise i vise pratim ove 200sx,odlicno auto,da te sluzi bez ikakvih problema:cool:
 
etno je napisao(la):
Lijep autic, nek je sa srecom !
Hvala !
saleee je napisao(la):
Uu prava drift igracka :icon_biggrin: nek je sa srecom i da se navozas al po boku:cool::cool:
Hvala ! :cool:
Little Dragon je napisao(la):
Extra autic cuvaj se nemoj da odvalis bocno stagod ;)

haha.. suti, ne pehiraj me :p


CoL3 je napisao(la):
u zadnje vrijeme sve vise i vise pratim ove 200sx,odlicno auto,da te sluzi bez ikakvih problema:cool:

Hvala, japanci su cudo.. Kada sam mu pakne skinuo, fabricke u bile.. a auto ima 20 godina..
 
bojanDC je napisao(la):
Kako sad drugu da saopstim da je ovaj SX prodan ? :icon_cry:

Ne kontam :cool: Kako ja sebi da saopstim da sam ga razbio.. :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

Stigla cukica (satic) FK Water Temp.

1fbpcl.jpg


CUKICA SE PRODAJE 50 KM FIKSNO!



scb6mp.jpg


HKS Turbo Timer- type 0

ke678p.jpg
 
Nije drift, lose ljetne gume, taman u gepek ubacio 15-ke felge da namontiram zimske gume i puff.. :icon_mad: Puklo bocno i zadnje staklo.. Al napravice se :icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
sjedio sam ja sa Nanijem noc prije nego ce ga prodati, valjda tebi... kaze da se tesko rastaje od njega al ganja bmw 5 pa kaze ne isplati mu se u lagati u nissana....

Ko kaze da ne vrijedi ulagati u nissana NIJE ŽVAKA ZA SELJAKA pa ni nissan.

Fin autic nema sta i sretno u radovima....
 
madmono je napisao(la):
[Ko kaze da ne vrijedi ulagati u nissana NIJE ŽVAKA ZA SELJAKA pa ni nissan.

Fin autic nema sta i sretno u radovima....

Pa dobro, ne znaju ljudi :p Hvala, sad je prioritet da ga napravim, ovo sto sam razbio.. Kako ide tvoj nissan ? Radis li mu jos nesto ?
 
Evo i slike kako sam ga udario...

31529gj.jpg


Radovi bi trebali da krenu od petka.. Stari i ja, inace radimo limariju i farbanje.. Cekam neke pare pa moram do nisme po zadnju sajbu,bocno staklo i lafet.. A do tada krecu radovi na felgama.. Ako neko zna dobrog majstora da mi ispravi ovu jednu felgu, ja mislim da je malo kriva, neka se javi :)

Stiglo pojacalo Pioneer GM-X404 ( pojma nemam koja je snaga )

291f6rk.jpg


Postavljen H pojas Schroth (ako neko ima isti neka javi, treba mi jos jedan)

2cz7h3m.jpg
 
Član
al si ga udesio, svaka ti cast...


pojacalo ti je
" RMS Power (Watts Per Channel) 30 x 4 @ 2ohm "
 
Top