NFS WORLD online

NFS WORLD online

Član
nemoj me sad, tek sam ustao:icon_biggrin:
svi mene zovete da igramo, znate da cete me oderat, pa vam slatko onda:D
 
Član
ja zovem svakoga kome se ganja :D:D:D
ne zovem te bolan da te oderem, nego je to meni sve zezancija, zanimljivo i tak to, nije bitno koji sam, igram ja i sa MTR-om, covjek me ostavi ne vidim ga ni na mapi :lol::lol::lol::lol:

a sto mrzim kad me namjerno udaraju, hajd zakacim i ja nekoga, slucajno, al nisam nikoga namjerno krsio, bas mi ruzno to...
 
Član
jel ti se ikad desilo da ono treba utrka krenut, tebi ide onaj loading, i kad te ubaci u utrku nema nikog ispred tebe, to se meni redovno desi,eno vidio je ekica, oni pola staze odvezli a ja tek krenuo sa starta, bude mi sve normalno, odbrojava mi 321 ali sam jedini na startu
jel moguce da me graficka zeza, ili mi je internet sporiji sada
ja sam sad svoj adsl flat napravio preko onog pppoe, stalno mi je konektovano, tako da i buraz moze imati pristup sa svog racunara, posto ne daju vise duple konekcije:icon_confused:
 
Član
ArminM je napisao(la):
jel ti se ikad desilo da ono treba utrka krenut, tebi ide onaj loading, i kad te ubaci u utrku nema nikog ispred tebe, to se meni redovno desi,eno vidio je ekica, oni pola staze odvezli a ja tek krenuo sa starta, bude mi sve normalno, odbrojava mi 321 ali sam jedini na startu
jel moguce da me graficka zeza, ili mi je internet sporiji sada
ja sam sad svoj adsl flat napravio preko onog pppoe, stalno mi je konektovano, tako da i buraz moze imati pristup sa svog racunara, posto ne daju vise duple konekcije:icon_confused:
nije mi se tako nesto desilo, jest slicno par puta, vozim, onda mi malo zatrokira, ja nastavim, ali svi me prosli, ja mislim da mi je do konekcije, nemam pojma.
ne bi trebalo da ti je do pppoe, kod mene je tako konekcija vec...nemam pojma koliko, nisam nikad problema imao zbog toga. koji ti je paket adsl?
 
Član
8G mi je adsl, znam da se preko pppoe dijeli brzina, kontam reko da nije zbog toga,mada ja nisam primjetio na brzini otkako sam to uradio, sve stranice otvaram kao i prije, al reko opet da mi ne uspori konekcija pa me zato zeza, jer je evidentno da mi loading duze traje, vecinom budem na pocetku utrke, ali nekoliko puta mi se desilo da su svi otisli a ja nisam jos ni krenuo. Ekica mi bas govori kaze zabio se u mene na pocetku, a meni jos loading traje, kaze sta si stao:lol::lol::lol:
 
Član
ako koristis na vise racunara u isto vrijeme, moguce je da ti uspori net, pa ne stigne na vrijeme da ti ucita sve kako treba, ja imam samo na jednom racunaru, a pppoe sam stavio jer mi mrsko svaki put zahebavat se sa connect/disconnect, ovako samo upalim modem i gotovo :icon_biggrin:
 
Član
o tom ti pricam, ja opet sumnjam na to, mada nisam primjetio inace na stranicama da uspori
moram vidjeti da li se moze napraviti ona dvojna konekcija, da se ne dijeli brzina, nego da se na oba racunara zasebno konektuje, tako mi je kod cure na njenom modemu, ali mi smo to njoj prijavili kad je tek poceo adsl
ja sad kad sam htio da pravim, zovem ih gore i kaze da ja to sam sebi odradim, da udjem u postavke modema i napravim to, sad mozda je i onaj sto mi je objasnjavao mislio na pppoe, cackat cu danas,hehe
 

MTR

Član
nije to do vas nego do sistema na koji NFS funcionise , tesko za objasnit ali ovako ide , dok ste u fazi onog klikanja za start server skuplja podatke i desi se da je neko vec startao , neko za 5 sekundi i onda server kompenzira podatke za vas , znaci u tom momentu vi vidite auto ispred sebe ali on nije tu vec je to njegov Ghoust , i kad se zapuca u vas i odljepi vas od zid pa se cudite kako brzo odmagli to je ustvari njegova putanja kojom je prosao prije vas
pa ljudi moji u svakom momentu ima po 300 hiljada igraca odjednom , jebeno za server :D

auta koja ste dobili ne prodajite vec odete u menu Customatization i tamo birate boje za svaki dio ( isto kao na ostalim serijalima NFS-a ) , dalje imate onaj dio za performanse u kojem vam daje mogucnost da napucate auto sa novim motorom , mjenjacima , gevindama :D , gume ovo ono , uvijek birajte optimalu jer ce te sa nekim motorom imati dobar start al ce vas derat na pravcu jer kako napredujete kroz levele otvara se sve vise staza .

imate 3 slota za auta , u jednom je Tier1 , drugi je Tier2 i treci je Tier3

sa Mazdom koju ste dobili mozete dogurat do skoro Level 20 , ne trosite pare i ne prodajite dijelove koje ste dobili jer su poslije pravo skupi , one dijelove koje kupite mozete poslije prodati ali nikako ne prodajite dio koji ste dobili trkom na stazi jer su to performance dijelovi koji dizu brzinu i snagu po 10 puta vise nego oni standardni koji su na prodaju , sad cu uc da vam skinem jedan screen shoot pa da vidite kako to izgleda kod mene , ja sa svojom mazdom mogu oprat bilo koje drugo auto na stazi .

kad budete kupovali drugo auto idite na Tier 2 i odma uzimajte RX7 jer se ni Gallardo ne moze sa njom nosit , sva ostala auta su smece , ja sam ih nasalto 10 komada i ni jedan nije ko RX 7
 
Član
bas ovo sto MTR kaze, hiljadu puta mi se desilo da hocu nekoga preteci,a u tom momentu on samo nestane ispred mene, i vidim da je na karti puno ispred, pretpostavio sam da je do servera. Ja nisam bas najbolje shvatio ono nabrijavanje auta, dobro radio sam to u customization, tamo sam uzimao motor gewinde mjenjac i te stvari, ali nikad nisam u toku utrke dobio neki dio ili tako nesto, uvijek dobijem samo onu lovu i reputaciju i to je to, skontao sam igru poprilicno, da ne bude sada da me neko proziva da sam glup il tako nesto:lol::lol::lol:
 

MTR

Član
ArminM je napisao(la):
bas ovo sto MTR kaze, hiljadu puta mi se desilo da hocu nekoga preteci,a u tom momentu on samo nestane ispred mene, i vidim da je na karti puno ispred, pretpostavio sam da je do servera. Ja nisam bas najbolje shvatio ono nabrijavanje auta, dobro radio sam to u customization, tamo sam uzimao motor gewinde mjenjac i te stvari, ali nikad nisam u toku utrke dobio neki dio ili tako nesto, uvijek dobijem samo onu lovu i reputaciju i to je to, skontao sam igru poprilicno, da ne bude sada da me neko proziva da sam glup il tako nesto:lol::lol::lol:

da bi dobio neki Perf. dio moras na jednoj stazi pobjedit 3,4,5,6 puta ili u tim trkama oderat nekog sa jacim autom ili sa vecim Levelom od tebe , evo slika kako je to kod mene

gore lijevo sam stavio mis da vidite koji je motor , dobio ga u jednoj trci , dize ubrzanje za 4 i brzinu za 6 % , i prema boji ispod animiranog dijela vidite sta je , siva je za standardne koji se kupuju , dok ovi jaci idu na crveno plavo i odma vam pise nesto kao npr. Improved , Street race ili Race i auto leti :D ja na Mazdi imam skoro sve upgrade osim mjenjaca , cak sam dobio i felge sa gumama koje daju + 10 na handlingu


Clip_2.jpg
 
Početnik
mene malo handri ram imam samo 1gb na win 7 i desi mi se da malo sjecne komp a to je 0.1 sec i svaki put kad mi se to desi ja ostanem iza :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top