NFS WORLD online

NFS WORLD online

Član
ajde ko jos uvijek igra nek da nick da ga dodam..ja sam lvl 8 od prije mi stoji..pa da idem malo vise :D
 
Član
jusuf je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
ajde ko jos uvijek igra nek da nick da ga dodam..ja sam lvl 8 od prije mi stoji..pa da idem malo vise :D
VECTORBHT


evo ja igram pa ako je ko jos raspolozen bilo bi dobro ;)



ko ce drugi po cijeli dan se igras :lol::lol:

ernadhusic je napisao(la):
sve je ok ali KERIMTDI njega ne dodajite djete dosadno do bola
:icon_confused:

:lol::lol::lol::lol: ma nije sam ga nemoj gurat :icon_biggrin:
 
Početnik
Kasno sam vidio jel' imate kakav drugi link posto je ovdje pao sajt pa ne ide :D? Da ubijam dosadu po ovom jebenom vremenu-

I koliko se otprilike skida?

Iii ocel' mi moci na komp.

2.66dual core proc.
1024 RAM
1024 Nvidia GeForce 8400GTS
160GB HDD
Windows XP ?
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Kasno sam vidio jel' imate kakav drugi link posto je ovdje pao sajt pa ne ide :D? Da ubijam dosadu po ovom jebenom vremenu-

I koliko se otprilike skida?

Iii ocel' mi moci na komp.

2.66dual core proc.
1024 RAM
1024 Nvidia GeForce 8400GTS
160GB HDD
Windows XP ?
odes na stranicu od nfs i skini, a trebao bi da mozes igrati sa tom konfiguracijom, samo ne znam koliko ces kvalitetnu grafiku imati
 
G2_1.6B je napisao(la):
Kasno sam vidio jel' imate kakav drugi link posto je ovdje pao sajt pa ne ide :D? Da ubijam dosadu po ovom jebenom vremenu-

I koliko se otprilike skida?

Iii ocel' mi moci na komp.

2.66dual core proc.
1024 RAM
1024 Nvidia GeForce 8400GTS
160GB HDD
Windows XP ?

Slabo bogami, mozes na nekoj losijoj grafici. A posto je igrica sranje i u razvoju, vise ces se zivcirati nego igrati.
 
Početnik
E sta sad da radim , napraavio acc. ono isao na finish , pokrenuo se NFS logovao se . I onda pise Loged in , ono zeleno se napunilo i pise Verification Completed (verifikovan) , ali nece da mi otvori on play dugme :p Sta cu sad ! ....

jaa nisam igricu 3 godine instalir'o :icon_rolleyes:
 
Početnik
Evo otvorio jutros ponovo ulogovao se , pogledam kad pise DOWNLOAD INITIALIZING.


Sad je valjda red da cekam , dok se igrica ne skine?
 
Top