NFS underground ?????????

NFS underground ?????????

Član
technoGeek je napisao(la):
Ma kakav pLAN. Ako cete igrati NFSU Underground 2, skinete fino zadnji patch, instalisete, skinete sebi Hamachi, instalisete, napravite virtuelnu mrezu, podijelite medjusobno, udjete u igru, odete na LAN, i igrate kao da ste fizicki u LAN-u i istoj sobi. Samo 4-ero moze igrati kada jedan kreira, ostali nek sebi kreiraju kada ih se nakupi :D , ako ne znate samo ukucajte nfsu U:2 u google i naci cete detaljnije :)

ev sad upravo probo sa hamachijem al meni je milion puta lakse preko P-lana.samo pokrenes i gotovo;)
 
mahe007 je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Ma kakav pLAN. Ako cete igrati NFSU Underground 2, skinete fino zadnji patch, instalisete, skinete sebi Hamachi, instalisete, napravite virtuelnu mrezu, podijelite medjusobno, udjete u igru, odete na LAN, i igrate kao da ste fizicki u LAN-u i istoj sobi. Samo 4-ero moze igrati kada jedan kreira, ostali nek sebi kreiraju kada ih se nakupi :D , ako ne znate samo ukucajte nfsu U:2 u google i naci cete detaljnije :)

ev sad upravo probo sa hamachijem al meni je milion puta lakse preko P-lana.samo pokrenes i gotovo;)

A dobro, mada sam ja na istom imao nekih komplikacija, ali vi vama kako je lakse :cool:
 
Član
ekipa imam i ja taj hamachi instaliran jos odavno, pa javite kad se bude igralo u LAN-u da vam pokazem kako se vozi...:D
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
igral ko preko neta:icon_rolleyes:

kako:icon_question: objasni korak po korak i ja cu prvi igrat ;) ionako sam gotov igricu zavrsio:cool:

skines P-lan,pokrenes ga i gore kliknes game pa dole refresh,udjes u igricu(P-lan mora bit pokrenut) u igrici izaberes lan game i deres guzove.dalje ces se snaci izaberes server i tako to ma jednostavno ba skontat ces:cool::cool:
 
Član
LJudovi hoce li biti sta od ovoga, danas idem kupit igru nisam mogao nigdje naci a mrsko mi skidat, javite ako ima sta ;)
 

B14

Član
A zna li ko u cemu je problem kad napravim novi profil u igrici on bi se trebao nalaziti "C:\Documents and Settings\<<user name>>\Application Data\NFS Underground 2" no nema ga.
Probao sam ga inst. na drugom pc. ali opet isto. svaki put kad rusim sistem moram ponovo prelaziti.
A sad bi igrao preko LAN-a, pa samo da copy-paste profil i to je to.
 
Član
B14 je napisao(la):
A zna li ko u cemu je problem kad napravim novi profil u igrici on bi se trebao nalaziti "C:\Documents and Settings\<<user name>>\Application Data\NFS Underground 2" no nema ga.
Probao sam ga inst. na drugom pc. ali opet isto. svaki put kad rusim sistem moram ponovo prelaziti.
A sad bi igrao preko LAN-a, pa samo da copy-paste profil i to je to.

i kod mene je isto:icon_confused:
 

B14

Član
Aj mozda ce neko naletit ko zna u cemu je kvaka, al sto je cudno da je meni to radilo nekad i vise nece.
 
B14 je napisao(la):
A zna li ko u cemu je problem kad napravim novi profil u igrici on bi se trebao nalaziti "C:\Documents and Settings\<<user name>>\Application Data\NFS Underground 2" no nema ga.
Probao sam ga inst. na drugom pc. ali opet isto. svaki put kad rusim sistem moram ponovo prelaziti.
A sad bi igrao preko LAN-a, pa samo da copy-paste profil i to je to.

i meni se to desava ne znam koji mu je, ja sam to rijesio tako sto sam skinuo sa neta 100% save game, i kada nestane samo ubacim i ozezi:) presao sam je vise puta tako da:)
 
Član
Lycan je napisao(la):
jel neko probo ovo...free je
http://world.needforspeed.com
Dzabe ces samo zivce gubit`, **anje da ne moze biti vece.
Za dva-tri dana izlazi NFS Hot Pursuit 2 pa ce valjda bit` bolji.
 
Top