NFS underground ?????????

NFS underground ?????????

Član
GOLF TZ je napisao(la):
ovdje jos neki ne mogu da razlikuju seljo tuning i pravi tuning...to sad ispadde ervixov focus seljo tuning...jbg kod nas je cim mu stave neki body kit bez obzira bio to rieger ili neki drugi odmah je seljo... tuningom se nemoze nazvati ono sto vi kazete spusti i zatamni...

btw. igrao sam davno underground 2 i vozao golfa 4 i po meni odlicna igrica samo bezze nema policije....:D

al moze se nazvati sylingom... NHF, samo sam morao.. ubolo me u oci :D

:cool:
 
Član
sub3r je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ovdje jos neki ne mogu da razlikuju seljo tuning i pravi tuning...to sad ispadde ervixov focus seljo tuning...jbg kod nas je cim mu stave neki body kit bez obzira bio to rieger ili neki drugi odmah je seljo... tuningom se nemoze nazvati ono sto vi kazete spusti i zatamni...

btw. igrao sam davno underground 2 i vozao golfa 4 i po meni odlicna igrica samo bezze nema policije....:D

al moze se nazvati sylingom... NHF, samo sam morao.. ubolo me u oci :D

:cool:
ma jebati mu mater na styling sam i mislio...
 
Ma kakav pLAN. Ako cete igrati NFSU Underground 2, skinete fino zadnji patch, instalisete, skinete sebi Hamachi, instalisete, napravite virtuelnu mrezu, podijelite medjusobno, udjete u igru, odete na LAN, i igrate kao da ste fizicki u LAN-u i istoj sobi. Samo 4-ero moze igrati kada jedan kreira, ostali nek sebi kreiraju kada ih se nakupi :D , ako ne znate samo ukucajte nfsu U:2 u google i naci cete detaljnije :)
 
Top