NFS underground ?????????

NFS underground ?????????

Član
nesto mi naumpalo da ganjam NFS-a :icon_smile:

pa de ako neko zna one kodove neka kaze,,ali da su ispravni i da je full vezija igre ne neka DEMO verzija


Znaci NFS underground 1 ili 2 moze i 3 dio ako ima :icon_smile:
 
Član
http://www.torrentportal.com/details/4066577/Need+For+Speed+UnderGround+2+%28PC%29+%28ALREADY+CRACKED%29+%28DIRECT+PLAY%29+%5Bblaze69%5D.html eo torent, dvica, direct play.
 
Član
ado_d je napisao(la):
http://www.torrentportal.com/details/4066577/Need+For+Speed+UnderGround+2+%28PC%29+%28ALREADY+CRACKED%29+%28DIRECT+PLAY%29+%5Bblaze69%5D.html eo torent, dvica, direct play.

nece :icon_mad: daj ima li neko one kodove da postavi za direkt download,da se ne ***** ne ovom torentu:icon_smile:

 
Član
zen3dom je napisao(la):
evo kako ces skinuti
http://www.bhtuning.com/najlaksi-nacin-za-download-svega-t-44828.html

naso sam mu ja link preko toga. usput imas plus za onaj bit che ;);)

Dzeniii je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
http://www.torrentportal.com/details/4066577/Need+For+Speed+UnderGround+2+%28PC%29+%28ALREADY+CRACKED%29+%28DIRECT+PLAY%29+%5Bblaze69%5D.html eo torent, dvica, direct play.


nece :icon_mad: daj ima li neko one kodove da postavi za direkt download,da se ne ***** ne ovom torentu:icon_smile:


ma brate ja pokusao uci da provjerim radi li i meni je htjelo ;)
 
Početnik
Underground 2 je meni uz MW najbolji NFS,ima puno pcija ćuniranja :D

svaka preporuka ko ga nije igro :D
 
Član
ma i ja isto igram underground2 odlicna igra:cool::cool:.nego jesil rijesio problem imam ti ja na cd-u:cool: underground
 
Član
underground 2 je u odnosu npr. na MW ili Carbon, undercover, pro street i ostale nove jedno obicno sranje sa svim mogucnostima za seljo cuning...ja sam je igrao do pola i nemrem je vise pogledat :D
 
Član
mahe007 je napisao(la):
ma i ja isto igram underground2 odlicna igra:cool::cool:.nego jesil rijesio problem imam ti ja na cd-u:cool: underground

ma skidam nesto sa torenta evo dva dana,,nesto od 2 GB:icon_smile: budem li dzaba trosio ove kilobajte jebat cu svaki NFS :icon_biggrin:
 
underground 2 je u odnosu npr. na MW ili Carbon, undercover, pro street i ostale nove jedno obicno sranje sa svim mogucnostima za seljo cuning...ja sam je igrao do pola i nemrem je vise pogledat :D

Taj seljo tuning je samo u Bosni, dok je u ostatku svijeta normalni tuning, koji podrazumjeva malo vece izmjene na izgledu auta i poboljsanju performansi:)
 
Član
ovdje jos neki ne mogu da razlikuju seljo tuning i pravi tuning...to sad ispadde ervixov focus seljo tuning...jbg kod nas je cim mu stave neki body kit bez obzira bio to rieger ili neki drugi odmah je seljo... tuningom se nemoze nazvati ono sto vi kazete spusti i zatamni...

btw. igrao sam davno underground 2 i vozao golfa 4 i po meni odlicna igrica samo bezze nema policije....:D
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
underground 2 je u odnosu npr. na MW ili Carbon, undercover, pro street i ostale nove jedno obicno sranje sa svim mogucnostima za seljo cuning...ja sam je igrao do pola i nemrem je vise pogledat :D

Taj seljo tuning je samo u Bosni, dok je u ostatku svijeta normalni tuning, koji podrazumjeva malo vece izmjene na izgledu auta i poboljsanju performansi:)

ne mislim drug tako...na novijim NFS igrama se vidi sta je tunning to su i oni vidjeli i popravili tako da nemas milion nekih plastik fantastik body kitova...ne znam jeli to do toga da se nije moglo bolje napraviti...ali na undergroundu ti body kitovi su totalno lose dizajnirani i totalno lose stoje na autima....

p.s. ako iko uspije napraviti pribliznog focusa na nfs (mislim da ima tamo)
svaka mu cast i moze se reci da je to tunning ali to se na nfsu2 ne moze izvesti jer su branici jako loseg dizajna i kvare izgleda auta;)
 
Ma ok drug opusteno, ja samo onako kazem da je kod nas cim malo veci spojler odma je sank, i slicno, ali po mom misljenju to je pravi tuning auta, kompletan body kit, a ne ovo sto vecina radi, zatamni spusti maska bez znaka i kraj, mislim i to je oblik tuninga, samo neki blagi oblik:) . . . a onaj plavi fokus ervixov je tuning u pravom smislu te rijeci!
 
Top