Neregistrovani korisnici

Neregistrovani korisnici

Član
sto se mene tice, a evo vidim jos nekoliko korsinika, ovakav nacin (skroz otvreni tip) nije za svaku pohvalu, svako ima svoje misljenje, moje je: za neregane makar da su slike nevidljive, mutne ili sta vec...jer je i sam deyo rekao da druge nejma :p nadlezni nek odluce.
 
Član
znaci ni od toga nikakve koristi
tako da nema nikakve sigurne varijante da se zastite garaze i podaci .. jedino nista ne stavljat
 
Član
a jbg pa ovo je forum kao i neka druga drustvena mreza... ono sto ne zelis da ostali vide nemoj ni postavljati i to je to...:D
 
Član
pokit3708d4192ec0d016f3da6cc2871131ce.jpg


taj sam :lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
a jbg pa ovo je forum kao i neka druga drustvena mreza... ono sto ne zelis da ostali vide nemoj ni postavljati i to je to...:D

e vidis druze, ja nebih stavljao slike svog auta, ili, lupam, svoje muzike i slicno, radi takvih clanova, a definitvno bih zelio da podjelim to sa dobrim forumasima iskusnim momcima, da daju savjet i tako to...ali vidim da slabo sta pali ovdje da se sta poduzme radi nas samih
 
Član
po meni treba da se ne vide slike onima koji nisu clanovi. A da bi postao clan ja bih uveo neku simbolicnu clanarinu,a za taj novac organizovao neka okupljanja,nagradnu igru za clanove ili nesto slicno...ovako vlasnici vw-a i audi-a cuvajte se.
 
Početnik
dellas je napisao(la):
po meni treba da se ne vide slike onima koji nisu clanovi. A da bi postao clan ja bih uveo neku simbolicnu clanarinu,a za taj novac organizovao neka okupljanja,nagradnu igru za clanove ili nesto slicno...ovako vlasnici vw-a i audi-a cuvajte se.

u zadnje vrijeme se pezo dosta krade:lol::lol::lol::D

a ne ozbiljno trebalo bi se nesto uradit po pitanju i oglasa...nebi trebalo to da bude vidljivo neregistrovanim clanovima
 
Član
dellas je napisao(la):
po meni treba da se ne vide slike onima koji nisu clanovi. A da bi postao clan ja bih uveo neku simbolicnu clanarinu,a za taj novac organizovao neka okupljanja,nagradnu igru za clanove ili nesto slicno...ovako vlasnici vw-a i audi-a cuvajte se.

sviđa mi se kako razmišljaš :lol:
 
Član
Deyo je napisao(la):
dellas je napisao(la):
po meni treba da se ne vide slike onima koji nisu clanovi. A da bi postao clan ja bih uveo neku simbolicnu clanarinu,a za taj novac organizovao neka okupljanja,nagradnu igru za clanove ili nesto slicno...ovako vlasnici vw-a i audi-a cuvajte se.

sviđa mi se kako razmišljaš :lol:

nisam mislio da to ode u neki dzep:D
 
Član
nebih bilo loše da likovi koji nemaju 50 postova npr i koji nisu registrovani i koji se nisu predstavili da mogu gledati tuđe garaze i slike...
 
Član
Salle je napisao(la):
nebih bilo loše da likovi koji nemaju 50 postova npr i koji nisu registrovani i koji se nisu predstavili da mogu gledati tuđe garaze i slike...

svako moze da izlupa 50 postova. Jel bi vi dali 5e da budete clanovi i da od toga sto svi daju napravimo nagradnu igru i te pare odu opet nekom od nas sa foruma,a taj koga ne zanima forum kao forum se nece registrovati...ja mislim da to nije losa ideja,ali mozda je teze pridobiti nove clanove tako.
 
Član
nije cilj kume pridobiti nove clanove lakse ili teze, vec pridobiti sigurnost sadasnjih clanova, a sto nekome nesto ne odgovara, malo kome se *be za to :icon_smile:
 
Član
Ja nebi nikom odobrio registraciju dok ga ne vidim licno! :D

P.S. Na Honda forumu moras ostaviti svoje ime i prezime, i tek onda oni odobravaju registraciju! Mislim nije ni to toliko sigurno ali nije ni lose! Ali kada vidis broj registrovanih tamo i ovdje, onda bi ovdje administratori imali pune ruke posla, sto se ne isplati, pregledavati svaki zahtjev za registracijom! Prijavili smo se na forum sa vlastitom odgovornoscu i samo odgovaramo za posljedice, a ako ce se nesto desiti, desit ce se i desavalo se i bez foruma! A ja vjerujem da je malo onih koji su se tu prijavili da im je nestalo auto, ima onih kojim je muzika nestala ali takvih lopova ima u svakoj ulici!
 
Top