Neregistrovani korisnici

Neregistrovani korisnici

Član
Dobro vecer forumasi!
evo sad razmisljam nesto o neregistrovanim korisnicima, tipa: murjak ode u net club da vidi sta ima kod nas novo :cool: salim se ... naime zanima me, da li oni mogu gledati sve thread-ove i post-ove iako nisi registrovani, zamolio bih malo upucenije da mi odgovore, i da li je planirano ista povodom toga da se poduzme ? :cool:
Hvala !
 
Član
kliknes gore na dugme ODJAVA, pa ces znati sta mogu da gledaju neregistrovani korisnici...tako ti je najlakse..
 
Član
Na ovom forumu se ne radi nista nelegalno tako da nema potrebe da forum bude zatvorenog tipa.. Tog murijaka i ako nesto interesuje registrovat ce se i citati..
 
Član
acab.jpg


:lol:
 
Član
almyr, pa moze se sve vidjeti kralju...
edo, druze ti si totalno upravu, ali
zene je naveo sasvim dobar primjer radi cega me takodjer zanimalo planira li se prebaciti u zatvoreni tip...
uglavnom ja sam saznao sto sam trazio, vi ste ipak modovi foruma. :icon_smile:
sve najljepse, moze lock.
;)
 
Početnik
zen3dom je napisao(la):
nije nista, sve se moze iscitati javno, tako i lopovcici biraju zrtve i slicno, nazalost,,,,,,

100000% upravu po meni bi trebalo da je pogotovo ovaj forum zatvorenog tipa,da se nemoze nista vidjet ako nisi registrovan...ali treba poostriti registraciju
 
Član
Krajnje što možemo napraviti je da oni koji se ne predstave nemogu vidjeti slike, ali opet je i to upitno koliko je sigurno, da je sigurnije, jeste.
 
Član
pa kako ga mislis napraviti forumom zatvorenog tipa ?
traziti od svakog da ti posalje skeniranu licnu, pasos ili neki drugi identifikacijski dokument ?
 
Član
kavaz je napisao(la):
pa kako ga mislis napraviti forumom zatvorenog tipa ?
traziti od svakog da ti posalje skeniranu licnu, pasos ili neki drugi identifikacijski dokument ?

to bi bilo previse kralju iskreno :lol:
deyo, pa eto to bi bilo ja mislim sasvim dobra stvar sto se mene tice ! :cool:
 
Početnik
da se barem uvede matcni br i obavezno predstavljanje jer ja sam se registrovao za manje od 5 min....barem to sad za sad...jer stvarno je lako vidjet koga se isplati "odradit" ovo je raj za auto mafiju,....opet naglasavam ovo je moje misljenje
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
da se barem uvede matcni br i obavezno predstavljanje jer ja sam se registrovao za manje od 5 min....barem to sad za sad...jer stvarno je lako vidjet koga se isplati "odradit" ovo je raj za auto mafiju,....opet naglasavam ovo je moje misljenje

zato ja nisam ni otvorio garazu...:icon_smile::icon_smile:
 
Član
corradoM je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
pa kako ga mislis napraviti forumom zatvorenog tipa ?
traziti od svakog da ti posalje skeniranu licnu, pasos ili neki drugi identifikacijski dokument ?

to bi bilo previse kralju iskreno :lol:
deyo, pa eto to bi bilo ja mislim sasvim dobra stvar sto se mene tice ! :cool:
pa to ti kazem, jer danas mozes dobiti novi mail za minutu .. registrujes se, i ovo sto deyo kaze, mozes sta hoces smislit cas posla, i opet si tu .. citas sve i vidis sve :icon_rolleyes:

jedino sto se moze preko I.P.a skontat odakle je neko, i to je otprilike to :icon_confused:
 
dosta ljudi se samo registruje da bi mogli vidjesti sav sadrzaj,,ne predstave se ne napisu nista a oni bi mogli biti i policajci a i lopovi,,mislim da bi bilo lijepo uvesti brisanje takvih clanova,,to je samo moj prijedlog :)
 
Top