Neregistrovani korisnici

Neregistrovani korisnici

Pa sta ako samo citaju, i ja sam na puno foruma registrovan, i citam stalno neke informacije koje mi trebaju, a nemam potrebe za komentarisanjem, jel' ja to trebam onda biti banovan, ili sam kriminalac, lopov itd...?
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
a jbg pa ovo je forum kao i neka druga drustvena mreza... ono sto ne zelis da ostali vide nemoj ni postavljati i to je to...:D

Pa da.


I čuj brisati članove...... ???
Ako ne pišu postove kako ti znaš komuniciraju li privatnim porukama i sl., možda na taj način pokušavaju izbjeći spamerske odgovore kao i sveznalice foruma te se jednostavno direktno obrate osobi za koju misle da im može pomoći.
 
Član
Niko neće biti obrisan, može biti samo banovan ako krši pravila foruma.
Malo pretjerujete, na Facebooku i sličnom ostavljate lične fotografije i informacije a ovdje se bojite da vam neko ne prepozna auto, naravno ne govorim za sve.
Vi birate šta stavljate na internet i sami ste odgovorni za svoje postupke, da li će neko zloupotrijebiti te informacije, to nemože niko znati, ovdje smo da se družimo a ne da špijuniramo jedni druge.
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Krajnje što možemo napraviti je da oni koji se ne predstave nemogu vidjeti slike, ali opet je i to upitno koliko je sigurno, da je sigurnije, jeste.

ima nekih koji su se registrovali 08, 09 godine a 0 post 0 threads sve nule, te treba trajno banovati, pa nek onda salju pm mami i tati:spam:

Sto bi reko moj dobar drug Bego,sve bi on to pozego' :D :D
 
Član
pa evo ja sam pokusao da se regam na forum i vidim da nick Suki postoji.
preko kolege moderatora doznam da je profil otvoren prije 2 god i postovi nula,predtsavljanje 0.....
ja se razmisljam,ma poznato mi ovo sve nesto.....to sam ja sigurno pijan popunio regu i nisam nikad dosao na forum.
E sad admin nije htjeo da mi pobrise taj profil da bi ja mogao otvoriti novi (naravno ja nemam pojma o lozinci niti o e-mailu)....pa sam morao staviti nick ovakav kakav je...
sta hocu reci....hocu reci da sigurnop ima gro takvih profila....
 
Top