NEPISMENOST FORUMAŠA!!!

NEPISMENOST FORUMAŠA!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upravo to Jaba...kod nas se samo u zaebanciji kaze "upo"...svi ostali kazu "upAo"...mada, posto smo mi u ravnici, nemas gdje tako cesto pasti pa i ne koristimo tu rijec...:D

P.S. hvala Tarik91 za +1 u reputaciji...:cool:
 
ovo je najgluplja tema koja je nastala na forumu....zbog ovakvih tema narod napusta forum...jbg,nemora covjek biti nastavnik bosanskog jezika i knjizevnosti da bi volio auta-a to je ono zbog cega smo ovdje...uredu je reci da nas ima par koji pisemo drugcije ili koristimo izraze jer smo se ovdje okupili iz cijele evrope,ja naprimjer cirilicu neznam ni pisati ni citati,takoder neznam ni gramatiku 100% jer sam do 8 razreda bio u njemackoj ikada sam dosao imao sam velikih problema sa pravopisom...onako iskreno...ako kome smeta sto nekada neznam dal je razdvojeno ili zajedno,onda nek mi kaze
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
meni su najgori oni "kupijo, radijo, sporcki..."

i da.. pravopis nam unisti nesto smo smo svi naucili i svi to koristimo a to su skracenice... sve je pocelo na msn-u a sad i na fb... " lol, lmao, wtf, ocm, Bgm..." pa onda cesto koristimo i zargonske izraze "vozdra, fakat, š'a 'ma... "... sve vise i vise ljudi ovo koriste izvan virtualno-drustvenih mreza i upotrebljavaju u svakodnevnom zivotu ( stalno cujem srednjoskolce kako govore OMG) :icon_confused::icon_confused:

trebamo svi obratiti paznju na nasu (ne)pismenost ali moje misljenje je da forum ne treba biti mjesto na kojem se gledaju takve stvari jer prvi ja ne pisem afrikate, ne stavljam u vecini slucajeva veliko slovo, zarez, tacku...

ono sto me nervira na forumu je ono iz prvog posta a to su kupijo, radijo, sporcki... ovo pisu bas nepismeni ljudi...:D ;);)
 
Administrator
ko je naucio, naucio je do sad... ovdje nek pise ko kako hoce... jest da to smeta ocima sto je ruzno napisano, al sta je tu je... ne mozes ispravljat krivu Drinu... a narocito ne mozes ismijavati ljude u temi gdje je vrlo lako da ljudi koji procitaju to da ih neko ismijava napuste forum...
cudi me da ovo nije zakljucano ;)
 
Član
dosad najgluplja tema sto ima na forumu . na forumu ima ljudi razni i naravno razni rijeci a ovo je forum o autima a ne o knjizevnosti, svako grijesi a nema potreba da nekog sipata ili slicno. nemoj te sta zamjeriti al stvarno je nigdje veze pozzz..
 
anes golf je napisao(la):
dosad najgluplja tema sto ima na forumu . na forumu ima ljudi razni i naravno razni rijeci a ovo je forum o autima a ne o knjizevnosti, svako grijesi a nema potreba da nekog sipata ili slicno. nemoj te sta zamjeriti al stvarno je nigdje veze pozzz..

i sta sad covjek da mu radi :D

ne fkt,,100 ljudi 100 cudi (100 zena 200 sisa :D ) ko je naucio gramatiku u skoli naucio je,ko nije nece nikad,ne moze se kriva Drina ispraviti.
Mislim da je glupost raspravljati o ovome ;)
 
Član
šta ima u šveckoj :D:D
a unfala na autobanu sta ima,ijh,kad smo krenuli na ovo ferje,sami unfal do unfala,a mi ni marke nemamo da kupimo sebi sta da jedemo,sami ojri po novcaniku :D
 
Član
Od kako se otvori tema sad svi pravilno pisu i ne prave ni jednu gresku..
Jel mogla gora tema da se otvori
Svakim danom nova iznenadjenja na forumu
Jos vam fali kafica i ko kakve nene

Mene licno zaboli jel neko napisao "felgne,felne,sporCki" itd.. svaka regija ima svoj govor i izrazavanje tako i ovdje..
Bitno je da razumijs nekoga sta zeli da kaze i to je to...

Kanite se glupih tema radite sta korisno za forum;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top